Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Na jaką kwotę mogę ubezpieczyć bagaż?

Do wyboru są różne sumy gwarantowane. Do wysokości tej kwoty ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie za poniesiony straty. Bagaż można ubezpieczyć na kwotę od 500 zł do 6 000 zł. Sumy tej nie można zmieniać po zakupie polisy. Nie da się też personalizować pakietu.

Jeśli decydujemy się na zakup ubezpieczenia zapewniającego koszty leczenia na 30 000 euro, NNW na 10 000 euro, a bagaż 500 euro, to są to stałe kwoty, których nie się zmienić. Można za to zdecydować się na inny pakiet z wyższymi kwotami. Jeśli w podróż zabiera się cenny sprzęt elektroniczny, a taka ochrona jest w opcji ubezpieczenia bagażu, to najlepiej wybrać możliwie najwyższą sumę gwarantowaną.

Dodatkowo, na oddzielną kwotę można ubezpieczyć sprzęt sportowy, np. narty, rower, ekwipunek do nurkowania itp. Sumy gwarantowane w tym rodzaju ochrony są zbliżone i również wahają się w przedziale od 500 zł do 6 000 zł. Trzeba więc je dopasować do wartości posiadanego przez siebie wyposażenia. 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego