Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Jak mogę zapłacić za ubezpieczenie OC?

W porównywarce rankomat.pl za polisę OC możesz zapłacić w wygodny dla siebie sposób w zależności od Twoich preferencji – online za pomocą konta internetowego czy karty kredytowej, bądź przelewem tradycyjnym na poczcie lub w Internecie.

Ważne! Płatność przez Dotpay

Płatności przez Dotpay można dokonać tylko w systemie Dotpay i tylko jeśli masz kartę płatniczą/kredytową lub gdy bank akceptuje ten sposób płatności. W tej metodzie nie ma możliwości dokonania płatności zwykłym przelewem lub blankietem do płatności. Dodatkowo, płatności dokonane w ostatnim dniu (daty startu ubezpieczenia) są przyjmowane maksymalnie do godziny 22:00.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego