Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Accredited Insurance Europe

Towarzystwo ubezpieczeniowe

Accredited Insurance Europe

Siła i bezpieczeństwo od Accredited, tolerancja od ToleranceIns

Porównaj ceny

Accredited Insurance Europe

Accredited Insurance Europe to jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych działających w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Malcie. Ubezpieczyciel współpracuje z jednym z największych reasekuratorów na świecie – SwissRe, a także międzynarodowym brokerem GMBC Re.

W Polsce przedstawicielem towarzystwa Accredited Insurance Europe jest Toleranceins, składający się z zespołu z wieloletnim doświadczeniem aktuarialnym, który ściśle współpracuje z matematykami z Uniwersytetu Wileńskiego. Jest członkiem UFG i PBUK. Obecnie na naszym rynku ubezpieczyciel oferuje ubezpieczenie komunikacyjne OC, NNW, Assistance.

Przeczytaj więcej... Przeczytaj mniej...

Porównaj ofertę Accredited Insurance Europe z innymi:

auto

Ubezpieczenie samochodu

Accredited Insurance Europe oferuje w Polsce ubezpieczenia komunikacyjne z zakresu OC, NNW i assistance. Planuje również uruchomienie sprzedaży AC oraz ubezpieczenia opon.

Porównaj ceny
samolot

Ubezpieczenie podróżne

Poznaj ofertę ubezpieczenia krótkoterminowego oraz całorocznego z ochroną w Polsce oraz za granicą, które obejmuje m.in. OC, NNW, uszkodzenie sprzętu sportowego i koszty ratownictwa. 

Porównaj ceny
domy

Ubezpieczenie nieruchomości

Wybierz ubezpieczenie domu, mieszkania, wyposażenia oraz dodatkowych elementów. Polisę możesz kupić z ochroną od wszystkich ryzyk (all risk) lub wybranych przez Ciebie zdarzeń.

Porównaj ceny
serce

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie to finansowa ochrona Twojego życia i zdrowia. Polisę możesz wybrać spośród wielu wariantów ubezpieczenia i dopasować ją do Twoich indywidualnych potrzeb.

Porównaj ceny

Opinia eksperta rankomat.pl i klientów Accredited Insurance Europe

Accredited Insurance nie może wprawdzie pochwalić się jeszcze bogatym doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce, jest jednak doskonale znane na rynku w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy na Malcie. W naszym kraju ubezpieczyciel oferuje obecnie trzy rodzaje ubezpieczeń: OC wraz z Zieloną Kartą, assistance oraz NNW. W przygotowaniu jest także oferta ubezpieczenia autocasco i Opony.

Stefania Stuglik
Stefania StuglikSpecjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych
Ocena eksperta:
4,00
Średnia ocena:
2,79
Oceń Towarzystwo:

Najlepsze oferty Accredited Insurance Europe

Poznaj najkorzystniejsze oferty Accredited Insurance Europe według doradców Rankomat.pl

UbezpieczycielZakres ubezpieczeniaCena roczna
Accredited Insurance Europe
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc PrawnaNNW szkolne w prezencie
Accredited Insurance Europe
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc PrawnaNNW szkolne w prezencie
Accredited Insurance Europe
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc PrawnaNNW szkolne w prezencie
Accredited Insurance Europe
765,00 zł
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc Prawna NNW szkolne w prezencie
Accredited Insurance Europe
822,00 zł
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc Prawna NNW szkolne w prezencie
Accredited Insurance Europe
899,00 zł
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc Prawna NNW szkolne w prezencie
PORÓWNAJ CENY

Jak zgłosić szkodę i wypowiedzieć OC w Accredited Insurance

Zgłoszenie szkody

01.
Formularz
Zgłoszenie szkody

Zgłaszania dotyczące likwidacji szkód z umowy ubezpieczenia komunikacyjnego Accredited Insurance można kierować bezpośrednio do WTW Services sp. z o.o., ul. Domaniewska 34 A, 02-672 Warszawa, Polska.

Możliwy jest także kontakt telefoniczny: Tel. +48 22 458 46 24 oraz mailowy: e-mail acc@szkody.pl

Całodobowa pomoc Assistance dostępna jest pod numerem +48 22 458 46 15

02.
Zgłoszenie
Zgłoszenie online

Szkody z polisy OC Accredited Insurace można zgłosić także online, korzystając z formularza dostępnego na stronie https://ls.pol-assistance.pl/form/ls_zgl_szkody/form_acc.aspx

Przed zgłoszeniem szkody warto przygotować dowód rejestracyjny lub kartę pojazdu oraz prawo jazdy osoby kierującej samochodem. Ubezpieczyciel prosi w zgłoszeniu o podanie m.in. danych uczestników zdarzenia (kierujący / właściciel pojazdu, poszkodowany, sprawca), numeru polisy lub danych pojazdu sprawcy, adresu do korespondencji, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

03.
Analiza
Oszacowanie szkody

Po zarejestrowaniu szkody i nadaniu jej numeru, z poszkodowanym / osobą, która skierowała do Accredited zgłoszenie, kontaktuje się przedstawiciel firmy. Powinien on przekazać jej wszystkie niezbędne informacje dotyczące dalszego postepowania w sprawie oraz numer kontaktowy do siebie.

Oszacowanie szkody odbywa się na podstawie sporządzonego kosztorysu. Możliwa jest także naprawa w warsztacie na koszt ubezpieczyciela (bezgotówkowe rozliczenie szkody).

04.
Szacowanie
Wypłata odszkodowania

Jeżeli Ubezpieczony zdecydował się na likwidację szkody na podstawie kosztorysu, ubezpieczyciel powinien wypłacić należne odszkodowanie w terminie 30 dni, licząc od dnia zawiadomienia o szkodzie lub po kolejnych 14 dniach (jeżeli w terminie 30 dni wyjaśnienie okoliczności zdarzenia nie było możliwe). Jeżeli podczas procesu likwidacji szkody pojawiły się okoliczności utrudniające wydanie decyzji, termin ten może zostać przedłużony maksymalnie do 90 dni.

Wypowiedzenie OC

01.
Formularz
Jak wypowiedzieć całoroczną polisę?

Wypowiedzenie OC polisy całorocznej należy złożyć najpóźniej na jeden dzień przed końcem obowiązywania ochrony. W przeciwnym wypadku umowa OC przedłuży się automatycznie na kolejny rok. Jak wypowiedzieć OC w Accredited Insurance? 

  • Skorzystaj z gotowego wniosku dostępnego na stronie ubezpieczyciela (https://www.toleranceins.pl/home/formularze-i-wnioski/) lub
  • pobierz i wypełnij wypowiedzenie OC w formacie pdf lub wygeneruj wypowiedzenie OC na tej stronie, dokument podpisz własnoręcznie. 

Wypełniony i podpisany wniosek prześlij w formie skanu lub zdjęcia na adres: info@toleranceins.pl

02.
Zgłoszenie
Jak skorzystać z formularza kontaktowego?

Umowy OC zawartej z Accredited Insurance nie można obecnie wypowiedzieć za pomocą formularza kontaktowego online. Na stronie https://www.toleranceins.pl/home/formularze-i-wnioski/ można pobrać odpowiedni druk, wydrukować go, wypełnić, a następnie przesłać skan na adres: info@toleranceins.pl

03.
Analiza
Jak wypowiedzieć OC otrzymane po zakupie pojazdu?

Po zakupie samochodu z obowiązującą w Accredited Insurance umową OC, z polisy zakupionej przez poprzedniego właściciela można korzystać do końca okresu jej obowiązywania. Możliwe jest także jej wypowiedzenie (w dowolnym momencie). Dokument najlepiej dostarczyć do ubezpieczyciela mailowo, wysyłając go na adres info@toleranceins.pl

04.
Szacowanie
Jak wypowiedzieć podwójne OC w Accredited Insurance?

Umowę OC, która została automatycznie wznowiona, można wypowiedzieć w dowolnym momencie, pod warunkiem, że właściciel pojazdu wykupił polisę w innym towarzystwie na ten sam okres. Podobnie jak przypadku wypowiedzenia OC polisy całorocznej oraz polisy zbywcy, dokument najlepiej dostarczyć do Accredited Insurane na adres mailowy info@toleranceins.pl.

Wniosek wystarczy pobrać w ww. strony internetowej, wydrukować i wypełnić.

Dane kontaktowe Accredited Insurance Europe

Dane teleadresowe Accredited Insurance Europe

Toleranceins Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Ul. Wrzesińska 12 lok. 17, 03-713 Warszawa

Sprawdź oferty innych towarzystw ubezpieczeniowych

4Life DirectAccredited Insurance EuropeAllianzBalcia InsuranceBeesafeBenefiaColonnadeCompensaENEL-MEDERGO HestiaERGO Ubezpieczenia PodróżyEUROINSEurop AssistanceEuropa UbezpieczeniaGeneraliHDIINTER PolskaInterRiskLink4LUX MEDMedicoverMediSkymtu24.plNationale-NederlandenNationale-NederlandenProamaPruPZUSignal IdunaTrastiTU ZdrowieTUZ UbezpieczeniaUniqaWartaWefox InsuranceWienerYou Can Drive
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego