Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Aviva
Aviva

Początki towarzystwa Aviva sięgają roku 1696, kiedy to w Londynie powstaje towarzystwo Hand-in-Hand, które oferuje ubezpieczenia od pożarów. W roku 1905 wchodzi w skład nowej firmy – Commercial Union (założonej w 1861 roku), a w roku 2002 zostaje zmieniona nazwa na Aviva. Choć główna siedziba towarzystwa mieści się w Wielkiej Brytanii, towarzystwo działa w wielu krajach na całym świecie i obsługuje miliony klientów.


Ubezpieczenia, które obecnie proponuje towarzystwo Aviva, nie ograniczają się jedynie do zabezpieczeń majątkowych, ale obejmują również ochronę życia i zdrowia, inwestycje i emerytury. W Polsce ubezpieczyciel działa od 1992 roku, początkowo oczywiście pod nazwą Commercial Union. Obecnie, wedle własnych wyliczeń, zajmuje się obsługą ponad 3 mln polskich klientów, obracając aktywami o wartości ponad 55 mld zł.

Bardzo interesująca jest oferta towarzystwa odnosząca się do ubezpieczeń komunikacyjnych. Kompleksowe zabezpieczenie pojazdu, w przypadku Avivy, to nie czcze obietnice, ale realne polisy. Szczególną uwagę warto zwrócić na dość specyficzne zapisy autocasco, które pozwala m. in. na wybór sposoby likwidacji szkody dopiero w momencie, gdy ona wystąpi. Szeroka jest również oferta ubezpieczeń na życie oraz domu lub mieszkania.


Oferta OC w Avivie

Ubezpieczenie OC, jako polisa obowiązkowa, musi być kupowana co roku, przez każdego właściciela pojazdu. Towarzystwo Aviva również posiada je w swojej ofercie, wraz z dodatkowymi polisami, jak np. dzień nauki w Szkole Bezpiecznej Jazdy, czy też bezpłatny assistance który obejmuje pomoc na terenie Europy.
Dowiedz się więcej o OC w Avivie


Pełne zabezpieczenie auta – AC w Avivie

Polisa autocasco w towarzystwie Aviva, jest produktem naprawdę nietypowym, ponieważ w swojej podstawowej wersji, jest tak bogata, jak niektóre pakiety rozszerzone w innych firmach. Jednym z głównych jej atutów jest z pewnością to, że dopiero w momencie wystąpienia szkody, klient podejmuje decyzję odnoście togo, jak chce naprawić pojazd.
Przeczytaj o AC w Avivie


NNW w towarzystwie Aviva

NNW, czyli ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków jest jednym z najczęściej kupowanych polis dodatkowych. Towarzystwo Aviva tak opracowało swoją wersję tego produktu, że posiada on obecnie jedne z najwyższych sum ubezpieczenia na rynku, przy stosunkowo niewielkiej cenie składki. W dodatku została również wzięta pod uwagę również sytuacja, gdy w pojeździe znajduje się nieprzepisowa liczba pasażerów.
Przeczytaj więcej o NNW w Aviva

ASS – pomoc w podróży z Avivą

Ubezpieczenie assistance, to również bardzo dobra oferta, która dostępna jest w towarzystwie Aviva. Jest to polisa bardzo bogata, zapewniająca kompletną pomoc w razie wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji na drodze. W zależności od wybranego pakietu, można liczyć na pomoc tłumacza, jeśli zdarzenie miało miejsce poza granicami kraju lub na zakwaterowanie w hotelu. Warto wiedzieć, że nawet podstawowa pomoc, również odbiega nieco od standardowych polis tego typu w innych towarzystwach.
Dowiedz się więcej o ASS w AvivieOchrona podróżnych w Avivie

Wybierając się na wakacje nikt nie myśli o tym, że może zdarzyć się jakiś wypadek. Warto jednak przed wyjazdem zabezpieczyć się przed różnymi sytuacjami. Towarzystwo Aviva pomyślało zarówno o osobach, które na wakacje udają się raz w roku, jak i o tych, które z różnych powodów, często podróżują po świecie.
Przeczytaj więcej o polisach podróżnych w Avivie


Ochrona domu i mieszkania w Avivie

Ciekawe oferty na ubezpieczenia samochodu, to nie wszystko czym Aviva może zainteresować potencjalnych klientów. Zabezpieczenie domu lub mieszkania, dla wielu osób jest sprawą bardzo ważną, niezależnie do tego, czy jest to skromny dom na przedmieściach, czy też luksusowy apartament w centrum miasta. Towarzystwo Aviva proponuje produkty, z których każdy wybierze coś dla siebie.
Szczegóły ochrony domu i mieszkania w Avivie


Ubezpieczenie życia i zdrowia w Avivie

Ubezpieczenia nażycie, które proponuje towarzystwo Aviva, to nie tylko zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku lub śmierci, ale także różnego rodzaju oferty pomocy oraz inwestycji. Polisy dedykowane młodym rodzicom, czy też tym, którzy chcą zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci, są opracowane tak, aby sprostać wymaganiom klientów.
Więcej o ubezpieczeniach na życie w Avivie


Zgłoszenie szkody w Avivie

Zgłoszenie szkody nie musi być czasochłonnym obowiązkiem, a dzięki specjalnie opracowanej aplikacji Avivy, można to zrobić niezależnie od tego, czy jest się sprawcą, czy też poszkodowanym i to nie wychodząc z domu.
Sprawdź, jak szybko zgłosisz szkodę w Avivie


Wypowiedzenie umowy OC i AC

Aby maksymalnie skrócić czas załatwiania wszelkiego rodzaju formalności związanych z wypowiedzeniem umowy, towarzystwo Aviva przygotowało jeden wzór pozwalający zakończyć umowę OC, bez względu na przyczynę.
Czytaj więcej o wypowiedzeniu OC i AC w Avivie


Opinie o Aviva

Aby decyzję o zakupie ubezpieczenia podjąć jak najlepiej, zawsze warto wiedzieć co na temat danej firmy sądzą jej obecni i byli klienci. Zachęcamy zatem do zapoznania się z opiniami o towarzystwie Aviva.
Zobacz i napisz opinię o Avivie


Dane teleadresowe Aviva

 • adres korespondencyjny:
  Biuro Obsługi Klienta ul. Domaniewska 44
  02-672 Warszawa
 • telefon:
  • dla ubezpieczeń samochodowych 801 28 28 28,
  • telecentrum:
   • z komórki 801 888 444
   • z telefonu stacjonarnego 22 557 44 44

 • adres mailowy:
  • dla ubezpieczeń zawieranych przez Internet i telefon – kontakt@aviva.pl
  • dla ubezpieczeń zawieranych u agenta i w placówkach – bok@aviva.pl

 • strona internetowa: www.aviva.pl

Siedziba firmy na mapie:

rankRating: 1
array (
 'thisid' => '402',
 'posted' => '1321650251',
 'expires' => NULL,
 'modified' => '1485160143',
 'annotate' => '0',
 'comments_invite' => '',
 'authorid' => 'radek',
 'title' => 'Kompleksowe ubezpieczenia OC / AC w AVIVA',
 'url_title' => 'aviva-powazny-gracz-na-polskim-rynku-ubezpieczeniowym',
 'description' => '',
 'category1' => 'mainarticle',
 'category2' => '',
 'section' => 'aviva',
 'keywords' => '',
 'article_image' => '',
 'comments_count' => '0',
 'body' => '<p><center><div class=""><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/" class="guzikguzik">oblicz OC / AC » </a></div></center><br />
</p>

<p>Ubezpieczenia, które obecnie proponuje towarzystwo Aviva, nie ograniczają się jedynie do zabezpieczeń majątkowych, ale obejmują również ochronę życia i zdrowia, inwestycje i emerytury. W Polsce ubezpieczyciel działa od 1992 roku, początkowo oczywiście pod nazwą Commercial Union. Obecnie, wedle własnych wyliczeń, zajmuje się obsługą ponad 3 mln polskich klientów, obracając aktywami o wartości ponad 55 mld zł.</p>

<p>Bardzo interesująca jest oferta towarzystwa odnosząca się do <a href="/ubezpieczenie-komunikacyjne">ubezpieczeń komunikacyjnych</a>. Kompleksowe zabezpieczenie pojazdu, w przypadku Avivy, to nie czcze obietnice, ale realne polisy. Szczególną uwagę warto zwrócić na dość specyficzne zapisy autocasco, które pozwala m. in. na wybór sposoby likwidacji szkody dopiero w momencie, gdy ona wystąpi. Szeroka jest również oferta ubezpieczeń na życie oraz domu lub mieszkania.</p><br />	<h2>Oferta OC w Avivie</h2>

	<p>Ubezpieczenie OC, jako polisa obowiązkowa, musi być kupowana co roku, przez każdego właściciela pojazdu. Towarzystwo Aviva również posiada je w swojej ofercie, wraz z dodatkowymi polisami, jak np. dzień nauki w Szkole Bezpiecznej Jazdy, czy też bezpłatny assistance który obejmuje pomoc na terenie Europy. <br />
<a href="/aviva/ubezpieczenie-oc">Dowiedz się więcej o OC w Avivie</a></p><br />


	<h2>Pełne zabezpieczenie auta &#8211; AC w Avivie</h2>

	<p>Polisa autocasco w towarzystwie Aviva, jest produktem naprawdę nietypowym, ponieważ w swojej podstawowej wersji, jest tak bogata, jak niektóre pakiety rozszerzone w innych firmach. Jednym z głównych jej atutów jest z pewnością to, że dopiero w momencie wystąpienia szkody, klient podejmuje decyzję odnoście togo, jak chce naprawić pojazd.<br />
<a href="/aviva/ubezpieczenie-ac">Przeczytaj o AC w Avivie</a></p><br />	<h2><span class="caps">NNW</span> w towarzystwie Aviva</h2>

<p>	<p><span class="caps">NNW</span>, czyli ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków jest jednym z najczęściej kupowanych polis dodatkowych. Towarzystwo Aviva tak opracowało swoją wersję tego produktu, że posiada on obecnie jedne z najwyższych sum ubezpieczenia na rynku, przy stosunkowo niewielkiej cenie składki. W dodatku została również wzięta pod uwagę również sytuacja, gdy w pojeździe znajduje się nieprzepisowa liczba pasażerów.<br />
<a href="/aviva/ubezpieczenie-nnw">Przeczytaj więcej o <span class="caps">NNW</span> w Aviva</a><br />
<br />
</p>


    <h2><span class="caps">ASS</span> &#8211; pomoc w podróży z Avivą</h2>

<p>Ubezpieczenie assistance, to również bardzo dobra oferta, która dostępna jest w towarzystwie Aviva. Jest to polisa bardzo bogata, zapewniająca kompletną pomoc w razie wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji na drodze. W zależności od wybranego pakietu, można liczyć na pomoc tłumacza, jeśli zdarzenie miało miejsce poza granicami kraju lub na zakwaterowanie w hotelu. Warto wiedzieć, że nawet podstawowa pomoc, również odbiega nieco od standardowych polis tego typu w innych towarzystwach.<br />
<a href="/aviva/assistance">Dowiedz się więcej o <span class="caps">ASS</span> w Avivie</a></p><br />
<br /><h2>Ochrona podróżnych w Avivie</h2>

	<p>Wybierając się na wakacje nikt nie myśli o tym, że może zdarzyć się jakiś wypadek. Warto jednak przed wyjazdem zabezpieczyć się przed różnymi sytuacjami. Towarzystwo Aviva pomyślało zarówno o osobach, które na wakacje udają się raz w roku, jak i o tych, które z różnych powodów, często podróżują po świecie.<br />
<a href="/aviva/ubezpieczenia-turystyczne">Przeczytaj więcej o polisach podróżnych w Avivie</a></p><br />	<h2>Ochrona domu i mieszkania w Avivie</h2>

	<p>Ciekawe oferty na ubezpieczenia samochodu, to nie wszystko czym Aviva może zainteresować potencjalnych klientów. Zabezpieczenie domu lub mieszkania, dla wielu osób jest sprawą bardzo ważną, niezależnie do tego, czy jest to skromny dom na przedmieściach, czy też luksusowy apartament w centrum miasta. Towarzystwo Aviva proponuje produkty, z których każdy wybierze coś dla siebie.<br />
<a href="/aviva/ubezpieczenie-mieszkania">Szczegóły ochrony domu i mieszkania w Avivie</a></p><br />	<h2>Ubezpieczenie życia i zdrowia w Avivie</h2>

	<p>Ubezpieczenia nażycie, które proponuje towarzystwo Aviva, to nie tylko zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku lub śmierci, ale także różnego rodzaju oferty pomocy oraz inwestycji. Polisy dedykowane młodym rodzicom, czy też tym, którzy chcą zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci, są opracowane tak, aby sprostać wymaganiom klientów.<br />
<a href="/aviva/ubezpieczenie-na-zycie">Więcej o ubezpieczeniach na życie w Avivie</a></p><br />


	<h2>Zgłoszenie szkody w Avivie</h2>

	<p>Zgłoszenie szkody nie musi być czasochłonnym obowiązkiem, a dzięki specjalnie opracowanej aplikacji Avivy, można to zrobić niezależnie od tego, czy jest się sprawcą, czy też poszkodowanym i to nie wychodząc z domu.<br />
<a href="/aviva/zgloszenie-szkody">Sprawdź, jak szybko zgłosisz szkodę w Avivie</a></p><br />	<h2>Wypowiedzenie umowy OC i AC</h2>

	<p>Aby maksymalnie skrócić czas załatwiania wszelkiego rodzaju formalności związanych z wypowiedzeniem umowy, towarzystwo Aviva przygotowało jeden wzór pozwalający zakończyć umowę OC, bez względu na przyczynę.<br />
<a href="/aviva/wypowiedzenie-oc-ac">Czytaj więcej o wypowiedzeniu OC i AC w Avivie</a></p><br />


	<h2>Opinie o Aviva</h2>

	<p>Aby decyzję o zakupie ubezpieczenia podjąć jak najlepiej, zawsze warto wiedzieć co na temat danej firmy sądzą jej obecni i byli klienci. Zachęcamy zatem do zapoznania się z opiniami o towarzystwie Aviva.<br />
<a href="/aviva/opinie">Zobacz i napisz opinię o Avivie</a></p><br />


<h2><a name="Dane teleadresowe">Dane teleadresowe Aviva</a></h2>

<p><ul><li>adres korespondencyjny:<br />
Biuro Obsługi Klienta<br<br />
ul. Domaniewska 44<br />
02-672 Warszawa</li></p>

<p><li>telefon:<ul><li>dla ubezpieczeń samochodowych 801 28 28 28,</li><li>telecentrum:<ul><li>z komórki 801 888 444</li><li>z telefonu stacjonarnego 22 557 44 44</li></ul></ul></p>

<p><li>adres mailowy:<ul><li>dla ubezpieczeń zawieranych przez Internet i telefon &#8211; kontakt@aviva.pl</li><li>dla ubezpieczeń zawieranych u agenta i w placówkach &#8211; bok@aviva.pl</li></ul></p>

<p><li>strona internetowa: <a target="_blank" href="http://www.aviva.pl/" rel="nofollow"><b>www.aviva.pl</b></a></li></ul></p>

<p><p>Siedziba firmy na mapie:</p>

<p><iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d19570.630163616424!2d21.001594822890326!3d52.18289640164063!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471933261267433b%3A0x1475ec718c11d0f2!2sAviva+Investors+Poland+S.A.!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1428668369946" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0"></iframe></p></p>',
 'excerpt' => '<img src="/images/198.jpg" alt="Aviva" style="max-width:325px; border-radius: 3px; margin: 5px 20px 15px 0; float: left;" />
<p>Początki towarzystwa Aviva sięgają roku 1696, kiedy to w Londynie powstaje towarzystwo Hand-in-Hand, które oferuje ubezpieczenia od pożarów. W roku 1905 wchodzi w skład nowej firmy – Commercial Union (założonej w 1861 roku), a w roku 2002 zostaje zmieniona nazwa na Aviva. Choć główna siedziba towarzystwa mieści się w Wielkiej Brytanii, towarzystwo działa w wielu krajach na całym świecie i obsługuje miliony klientów.</p>',
 'override_form' => '',
 'status' => '4',
 'meta_desc' => 'Czy Aviva (lub Aviva Direct) ma dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia OC/AC? Sprawdź w naszej porównywarce ubezpieczeń.',
 'meta_keywords' => 'aviva, aviva direct, kalkulator aviva, ubezpieczenie aviva, oc aviva, ac aviva, ubezpieczenia oc, porównaj ceny aviva, porównywarka ubezpieczeń',
 'meta_title' => 'Aviva Direct w porównaniu z innymi firmami - ubezpieczenia OC/AC | rankomat.pl',
 'inny_tytul_w_lewym_menu' => '',
 'bez_prawej_ramki' => '',
 'zdjcie_artykulu' => '',
 'linia biznesowa ' => 'Auto',
 'is_first' => true,
 'is_last' => true,
)
Array ( [1] => aviva [2] => axa [3] => benefia [4] => compensa [5] => generali [6] => gothaer [7] => hdi [8] => hestia [9] => interrisk [10] => liberty-ubezpieczenia [11] => link4 [12] => mtu [13] => pocztowy [14] => proama [15] => pzu [16] => tuw [17] => tuw-pocztowe [18] => warta [19] => you-can-drive [20] => allianz )
Ocena: ( głosów)
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego