Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Agentów.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 17:00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie, Zdrowie, Firma, Grupowe, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 19:00
sob.09:00 - 15:00
Zadzwoń71 736 75 55
Kontakt
Skontaktuj się!200+ Agentów czeka na twój telefon!
Aviva

Kompleksowe ubezpieczenia OC/AC w Aviva

CUR_URL:https://rankomat.pl/aviva

Towarzystwo Aviva jest jednym z największych ubezpieczycieli w Europie. Obsługuje 31 milionów klientów w 16 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Na polskim rynku działa od 1992 roku.

Oferta towarzystwa Aviva nie ogranicza się do zabezpieczeń majątkowych, ale obejmuje również ochronę życia i zdrowia, inwestycje i emerytury. Proponuje rozwiązania ułatwiające oszczędzanie oraz inwestowanie pieniędzy.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Aviva oferuje kompleksowe zabezpieczenie pojazdu. Dostępne jest obowiązkowe OC oraz atrakcyjne pakiety rozszerzające ochronę. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Towarzystwo Aviva proponuje dwa rodzaje polis turystycznych, których zakres i cena uzależnione są od długości i celu planowanej podróży. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Aviva posiada trzy rodzaje ubezpieczeń nieruchomości. Ochroną może zostać objęty dom lub mieszkanie, budynek w budowie oraz domek letniskowy. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

Aviva posiada w swojej ofercie polisy chroniące zdrowie i życie, ubezpieczenia dla młodych rodziców oraz produkty inwestycyjne i oszczędnościowe. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Aviva

Aviva TU Ogólnych S.A. to jedna ze spółek Grupy Aviva, należącej do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje ona 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ok. 50 miliardów zł. Jak ubezpieczeni w Aviva oceniają jej działalność?

Ubezpieczenie assistance, czyli pomoc na drodze i w podróży, jest jednym z najlepszych ubezpieczeń, jakie oferuje towarzystwo Aviva. Klienci mogą wybierać spośród trzech zakresów. Podczas zawierania umowy OC lub pakietu OC/AC, podstawowy assistance zostaje dołączony do polisy za darmo.

Zgodnie z obowiązującym prawem umowę OC, można wypowiedzieć w określonych okolicznościach. Ponieważ towarzystwo Aviva dokłada wszelkich starań, aby formalności zostały ograniczone do minimum, przygotowany został wzór dokumentu, z którego można skorzystać niezależnie od tego, jaki jest powód wypowiedzenie umowy. Warto też wiedzieć, kiedy możliwe jest rozwiązanie polisy AC.

Ubezpieczenie NNW jest polisą, która chroni kierowcę oraz pasażerów pojazdu, przed następstwami wypadków, które mogą się przytrafić podczas podróżowania samochodem. Niezależnie więc od tego, czy jedynie złamiesz palec, czy zdarzy się coś poważniejszego, wypłacone zostanie odszkodowanie w wysokości odpowiadającej uszkodzeniom ciała.

Ubezpieczenie OC, może się wydawać czymś całkowicie standardowym, jednak towarzystwo Aviva tak opracowało swój produkt, aby nie tylko spełniał standardy ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK, ale też zapewniało jak najpełniejszą ochronę kierowcy.

Ubezpieczenie autocasco jest polisą nieobowiązkową, która chroni dany pojazd przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Polisa AC jest w towarzystwie Aviva wyjątkowo dobrze przemyślana, a to, co w jej ramach otrzymuje kierowca, z pewnością wyróżnia ten produkt na tle innych tego typu ubezpieczeń, dostępnych na polskim rynku.

Inne ubezpieczenia w Aviva

Polisa turystyczna to swoista gwarancja, że wypoczynek na pewno będzie udany. Nie musimy przejmować się tym, że może się nam przytrafić jakiś nieszczęśliwy wypadek. Towarzystwo Aviva stworzyło 2 rodzaje polis turystycznych, które dostosowane są do długości naszych podróży.

Decydując się na zakup polisy można nie tylko ochronić swoje zdrowie i życie, ale rodzice mogą zapewnić swoim dzieciom lepszy start w dorosłość. Towarzystwo Aviva przygotowało ciekawe propozycje dla tych, którzy chcą zawsze być przygotowani na nieoczekiwane zdarzenia. 

Sprawdź opinie o Aviva i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Aviva na
2,70
Opinie o Aviva
Dane teleadresowe Aviva


Biuro Obsługi Klienta ul. Inflancka 4B
00-189 Warszawa

Infolinia: 22 557 44 44

Adres mailowy:
bok@aviva.pl

Strona internetowa:
http://www.aviva.pl/

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego