Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Aviva

Kompleksowe ubezpieczenia OC/AC w Avivie

Od 2 lipca Aviva i Allianz połączyły się w Polsce pod jedną marką – Allianz.

Grupa Allianz to jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, obsługujący 126 mln klientów w ponad 70 krajach. Jest też największym ubezpieczycielem w Europie i najsilniejszą marką w branży pod względem finansowym (Ranking S&P 500). Dzięki połączniu kompetencji i doświadczeń obu firm, Allianz jeszcze lepiej zadba o poczucie bezpieczeństwa swoich klientów.

Integracja firm nie wymaga żadnych dodatkowych działań po stronie klientów. Wszystkie zawarte dotychczas umowy ubezpieczeniowe nadal obowiązują i nie wymagają żadnych zmian.

Aviva jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Na macierzystym rynku brytyjskim działa od ponad 320 lat i jest liderem w branży. W Polsce prowadzi działalność ubezpieczeniową od 1992 roku, pierwotnie pod marką Commercial Union, a od 2009 jako Aviva. 

W ciągu swojej długiej historii towarzystwo zostało laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. otrzymało:

  • wielokrotny tytuł „Firma Przyjazna Klientowi” przyznany przez Fundację Digital Knowledge Observatory,
  • w 2019 roku (po raz kolejny) wyróżnienie Biały Listek CSR od tygodnika Polityka w zestawieniu firm odpowiedzialnych społecznie,
  • trzecie miejsce w rankingu marek ubezpieczeniowych pod względem liczby i zasięgu publikacji prasowych - Ranking „Top Marka” został opublikowany w branżowym miesięczniku „Press”.

Aviva oferuje ubezpieczenia majątkowe: komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne i dla firm oraz ubezpieczenia na życie, produkty inwestycyjne i emerytalne. Firmę wyróżnia elastyczne podejście do proponowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, kompleksowość oferty oraz sprawna obsługa, w tym możliwość skorzystania z rozwiniętych kanałów online.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Aviva oferuje kompleksowe zabezpieczenie pojazdu. Dostępne jest obowiązkowe OC oraz atrakcyjne pakiety rozszerzające ochronę. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Aviva oferuje kompleksowe ubezpieczenie turystyczne na podróże zagraniczne. Kupując online możesz wybrać pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

W Avivie ubezpieczysz dom, mieszkanie, nieruchomość pod kredyt, budynek w budowie czy domek letniskowy.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

Aviva ma w ofercie ubezpieczenia zapewniające wsparcie finansowe w razie niespodziewanych sytuacji życiowych, jak problemy ze zdrowiem i nieszczęśliwe wypadki. Zabezpieczają też bliskich, w razie gdyby nas zabrakło.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Aviva

Ubezpieczenie assistance, czyli pomoc na drodze i w podróży, jest jednym z najlepszych ubezpieczeń, jakie oferuje Aviva. Klienci mogą wybierać spośród trzech zakresów. Podczas zawierania umowy OC lub pakietu OC/AC, podstawowy assistance zostaje dołączony do polisy za darmo.

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. to jedna ze spółek Grupy Aviva, należącej do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Działalność w Polsce rozpoczęła w 1992 roku. Od tego czasu firmie zaufało już ponad 3,5 mln osób powierzając oszczędności o wartości ponad 50 mld zł. Jak ubezpieczeni w Avivie oceniają jej działalność?

Zgodnie z obowiązującym prawem umowę OC, można wypowiedzieć w określonych okolicznościach. Ponieważ Aviva dokłada wszelkich starań, aby formalności zostały ograniczone do minimum, najprościej wypowiedzenie OC jest zgłosić w serwisie MojaAviva. Wystarczy wybrać odpowiednie zlecenie w szczegółach polisy. Można także wypełnić przygotowany wzór dokumentu, z którego można skorzystać niezależnie od tego, jaki jest powód wypowiedzenie umowy. Warto też wiedzieć, kiedy możliwe jest rozwiązanie polisy AC.

Aviva pozwala swoim klientom na skorzystanie z kilku dróg zgłoszenia szkody. Dotyczy to zarówno zdarzeń objętych ochroną z polis na życie, jak i ubezpieczenia majątkowego. Najwygodniejszym i zarazem najszybszym sposobem na przekazanie wiadomości do ubezpieczyciela jest zgłoszenie online.

Ubezpieczenie NNW jest polisą, która zapewnia kierowcy oraz pasażerom pojazdu odszkodowanie po wypadku, który może się przytrafić podczas podróżowania samochodem. Niezależnie więc od tego, czy jedynie złamiesz palec, czy zdarzy się coś poważniejszego, wypłacone zostanie odszkodowanie w wysokości odpowiadającej uszkodzeniom ciała. Lista uszczerbków i uszkodzeń ciała jest wymieniona w tabeli uszczerbków w OWU.

Ubezpieczenie OC, może się wydawać czymś całkowicie standardowym, jednak towarzystwo Aviva tak opracowało swój produkt, aby nie tylko spełniał standardy ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK, ale też zapewniał assistance podstawowe gratis, szkołę bezpiecznej jazdy po kolizji oraz darmową Zieloną Kartę.

Ubezpieczenie autocasco jest polisą nieobowiązkową, która zapewnia nam odszkodowanie w razie różnego rodzaju uszkodzeń pojazdu lub jego kradzieży. Polisa AC jest w Avivie wyjątkowo dobrze przemyślana, a to, co w jej ramach otrzymuje kierowca, z pewnością wyróżnia ten produkt na tle innych tego typu ubezpieczeń, dostępnych na polskim rynku.

Inne ubezpieczenia w Aviva

Ubezpieczeniem nieruchomości można obecnie objąć nie tylko sam budynek, ale także wszystkie znajdujące się w nim przedmioty. Zakres polisy zależy od tego, czy klient potrzebuje podstawowej ochrony, czy też kompleksowego zabezpieczenia całego majątku w domu lub mieszkaniu.

Ubezpieczenie podróżne zapewnia nam spokój na urlopie. Dzięki polisie mamy pewność, że w razie problemów na wakacjach nie zostaniemy sami, że możemy liczyć na pomoc w razie wypadku, czy nagłej choroby. Ubezpieczenie oferowane przez Avivę możesz dopasować do swojego wyjazdu, wybierając spośród kilku pakietów.

Dzięki polisie na życie można nie tylko otrzymać wsparcie finansowe w niespodziewanych sytuacjach, takich jak: problemy ze zdrowiem i nieszczęśliwe wypadki, ale również zapewnić swoim dzieciom pieniądze na lepszy start w dorosłość. Aviva przygotowała ciekawe propozycje dla tych, którzy chcą zawsze być przygotowani na nieoczekiwane zdarzenia i planują swoją przyszłość.

Sprawdź opinie o Aviva i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Aviva na
2,60
Opinie o Aviva
Dane teleadresowe Aviva


Biuro Obsługi Klienta ul. Inflancka 4B
00-189 Warszawa

Infolinia: 22 557 44 44

Adres mailowy:
bok@aviva.pl

Strona internetowa:
http://www.aviva.pl/

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego