Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Agentów.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie, Zdrowie, Firma, Grupowe
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 19:00
sob.09:00 - 15:00
Zadzwoń71 736 75 55
Kontakt
Skorzystaj z pomocy naszego Agenta
Gothaer

Gothaer - ubezpieczenia OC i AC - porównanie z innymi firmami

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zadebiutowało na polskim rynku ubezpieczeniowym 1 października 2012 roku. To wtedy niemiecki ubezpieczyciel Gothaer przejął bowiem Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń. Obecnie firma znajduje się w pierwszej dziesiątce polskich ubezpieczycieli majątkowych pod względem dochodu ze składki oraz wzrostu składki przypisanej brutto.

Połączenie spólek zaowocowało wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań. Uruchomione zostało nowoczesne Contact Center, wprowadzono szereg dodatkowych usług dla klientów: szybka ścieżka likwidacji szkód, bezpośrednia likwidacja szkody z OC sprawcy, czy formularze obsługowe online.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Oprócz obowiązkowego OC i dobrowolnego autocasco, Gothaer proponuje polisy, które wzbogacają ofertę i rozszerzają ochronę. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Ubezpieczenie turystyczne Gothaer posiada kilka wariantów dopasowanych do rodzaju planowanych aktywności i celu podróży. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Ubezpieczenie "Cztery kąty" dostępne jest w czterech wariantach dostosowanych do aktualnego stanu chronionego budynku lub mieszkania.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

„Na wszelki wypadek” w Gothaer jest ubezpieczeniem, które zapewnia całodobową ochronę życia i zdrowia, na terenie kraju oraz za granicą.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Gothaer

Wystarczy zapoznać się z Raportem Rzecznika Finansowego za 2016 r. w sprawie skarg dotyczących działalności towarzystwa Gothaer, aby zauważyć, że nie należy ono do firm "idealnych". Jak Gothaer wypada na tle innych ubezpieczycieli?

Pomoc w podróży Assistance Gothaer jest polisą, która może przydać się kierowcy pojazdu praktycznie w każdym czasie jego użytkowania. Nikt nie lubi sytuacji, gdy w najmniej odpowiednim momencie jego samochód zostanie unieruchomiony na drodze. Bez względu czy przyczyną będzie kolizja, czy np. drobna awaria. Ważne, aby zawsze można było liczyć na pomoc ubezpieczyciela.

Najczęściej, towarzystwa ubezpieczeniowe kierują do swoich klientów bardzo "sztywną" ofertę autocasco. Towarzystwo Gothaer wybrało "inną drogę", pozostawiając im możliwość zestawienia wariantów ubezpieczenia AC w dowolny sposób, zależnie od ich potrzeb.

Kupując ubezpieczenie OC w Gothaer zapewniamy sobie szereg dodatkowych usług Assistance. Co bardzo istotne, na podstawową pomoc drogową możemy liczyć nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju (na terenie Europy).

Inne ubezpieczenia w Gothaer

„Na wszelki wypadek”, NNW Gothaer jest ubezpieczeniem, które zapewnia całodobową ochronę życia i zdrowia na terenie kraju oraz za granicą. Polisa ta może obejmować tylko jedną osobę lub całą rodzinę, a przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

W przypadku zbliżającego się terminu zakończenia okresu ubezpieczenia, prześlij do Gothaer odpowiedni dokument, którego wzór znajduje się na stronie internetowej towarzystwa - na podstronie „Poradnik”, w zakładce "Formularze i druki".

Sprawdź opinie o Gothaer i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Gothaer na
2,57
Opinie o Gothaer
Dane teleadresowe Gothaer

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa

Infolinia:
22 469 69 69

Adres e-mailowy:
kontakt@gothaer.pl

Strona internetowa:
www.gothaer.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego