Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Gothaer

Gothaer logoGothaer TU S.A. zadebiutował na polskim rynku ubezpieczeniowym 1 października 2012 roku, co wcale nie oznacza, że jest to nowicjusz w branży. Niemiecki ubezpieczyciel Gothaer przejął bowiem Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń. Ubezpieczyciel przygotował bogatą ofertę ubezpieczeń samochodowych. W Gothaer zakupisz nie tylko OC i autocasco, ale także szereg innych ubezpieczeń.


Gothaer – OC pojazdów mechanicznych

Towarzystwo Gothaer, choć na polskim rynku obecne jest od niedawna, w swojej ofercie posiada bardzo interesujące propozycje dla właścicieli pojazdów osobowych. Obowiązkowe ubezpieczenie OC nie tylko zapewnia finansowe zabezpieczenie w razie spowodowania szkody na drodze, przenosząc odpowiedzialność za wypłatę należnych odszkodowań ze sprawcy na jego towarzystwo, ale także gwarantuje odpowiednie zadośćuczynienie dla poszkodowanych osób. Towarzystwo Gothaer nie poprzestało na ofercie samego OC. W cenie polisy każdy klient otrzymuje bezpłatną pomoc drogową. Zobacz dlaczego warto kupić OC w Gothaer.

Dobrowolne ubezpieczenie autocasco w Gothaer

Ubezpieczenie AC w Gothaer jest polisą chroniącą dany pojazd od wielu różnych zdarzeń jakie mogą mieć miejsce podczas jego użytkowania. Klienci towarzystwa, wedle własnych preferencji mogą wybrać dogodny dla siebie zakres i wariant naprawy pojazdu po wystąpieniu szkody. Sprawdź jaki zakres ochrony AC proponuje Gothaer.

Masz OC/AC w Gothaer? Sprawdź czy są tańsze oferty »Assistance, NNW i ubezpieczenie szyb – skomponuj idealną ochronę ubezpieczeniową w Gothaer

Podróż bez przykrych niespodzianek z Assistance Gothaer

Oprócz obowiązkowego OC i dobrowolnego autocasco, towarzystwo Gothaer proponuje polisy, które nie tylko wzbogacą ofertę, ale także rozszerzą zakupione ubezpieczenie o kolejną ochronę. Najpopularniejszą i z pewnością jedną z najbardziej pomocnych jest Assistance, czyli pomoc na drodze po unieruchomieniu pojazdu. Sprawdź jakie usługi otrzymasz wraz z polisą Assistance w Gothaer.

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków

Ubezpieczenie NNW jest dodatkową polisą, która zapewnia ochronę dla wszystkich osób, które podróżują chronionym pojazdem. Odszkodowanie jest wypłacane w przypadku uszkodzenia ciała, przy wykonywaniu czynności związanych z wsiadaniem i wysiadaniem z pojazdu, jego załadunkiem i rozładunkiem, oraz w sytuacji wypadku drogowego, pożaru lub wybuchu samochodu. W ramach NNW można otrzymać świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu, śmierci i zwrotu części kosztów zawiązanych z zakupem środków pomocniczych. Zobacz szczegóły warunków ubezpieczenia NNW, które proponuje Gothaer.

Ubezpieczenie szyb samochodowych

Polisa, która możliwa jest do zakupienia zarówno z ubezpieczeniem OC jak i AC, obejmuje swoim zakresem wszystkie szyby w pojeździe, za wyjątkiem szyberdachu oraz szyb panoramicznych. Ochrona przewiduje zarówno naprawę, jak i wymianę uszkodzonej szyby. Obsługę szkód wykonuje firma „NordGlass Serwis Szyb Samochodowych”.

OC Graniczne

Ubezpieczenie przeznaczone dla osób, które posiadają pojazd nie zarejestrowany w Polsce, ani na terenie Europy. Polisa ta zapewnia taką samą ochronę jak w przypadku podstawowego OC lub Zielonej Karty.


Ubezpieczenie mieszkań i domów – polisa „Cztery Kąty” w Gothaer

Jak większość obecnych na rynku towarzystw, Gothaer nie oferuje jedynie polis komunikacyjnych, ale posiada także propozycje na zabezpieczenie domu lub mieszkania. Ubezpieczyciel rozbudował swoją ofertę tak, aby każda osoba, która pragnie chronić swoje mienie, znalazła wariant ubezpieczenia dopasowany do jej potrzeb. Sprawdź szczegóły ubezpieczenia mieszkania i domu w Gothaer.


“W podróży” Gothaer krajowej i zagranicznej z ubezpieczeniem turystycznym

Polisa podróżna jest coraz częściej stosowanym zabezpieczeniem wyjazdu i wypoczynku. Sami też coraz chętniej i częściej udajemy się w podróż. Nie tylko w celach turystycznych, ale także służbowych. Mamy także większe wymagania względem ochrony ubezpieczeniowej, ponieważ nasz pobyt poza domem niejednokrotnie łączymy ze sportami wyczynowymi lub wykonywaniem pracy zarobkowej. Czy towarzystwo Gothaer zapewnia kompleksową ochronę podróży? Sprawdź ofertę ubezpieczeń turystycznych w Goather.

<>Porównaj teraz najlepsze ubezpieczenia turystyczne »„Na wszelki wypadek” NNW – ochrona życia i zdrowia z ubezpieczeniem Gothaer

Dobrze wiemy, że życie i zdrowie ludzkie to najcenniejszy skarb. Skarb, o który trzeba dbać i chronić go na wszelkie sposoby. Na sam fakt zachorowania lub wystąpienia nieszczęśliwego wypadku najczęściej nie mamy wpływu, ale możemy zabezpieczyć się finansowo przed jego skutkami. Towarzystwo Gothaer ułatwia nam to zadanie, oferując sprzedaż polisy “Na wszelki wypadek” z ubezpieczeniem NNW. Poznaj szczegóły ubezpieczenia na życie w Gothaer.


Zgłoś szkodę w Gothaer

Możemy śmiało powiedzieć, że wolelibyśmy raczej płacić tylko za ubezpieczenie niż z niego korzystać. Dlaczego? Ponieważ zwykle każde wystąpienie szkody oznacza dla nas silny stres. Życzylibyśmy sobie także, aby wtedy, gdy już nieprzyjemne zdarzenie objęte ochroną ubezpieczeniową nas spotka, nasz ubezpieczyciel “stanął na wysokości zadania” i udzielił nam pomocy szybko i sprawnie. Czy tak jest w przypadku Gothaer? Sprawdź w jaki sposób zgłosisz szkodę do towarzystwa Gothaer i jaki jest proces jej likwidacji.


Wypowiedzenie ubezpieczenia w Gothaer

Ponieważ towarzystwo Gothaer musi opierać sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych o ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, również wypowiedzenie umowy OC opiera się na pewnych sztywnych zasadach. Polisę OC można rozwiązać w przypadku zakończenia umowy lub po zakupie samochodu z ubezpieczeniem Gothaer. Zobacz jak wypowiedzieć umowę OC w Gothaer.


Wasze opinie o Gothaer są dla nas najcenniejsze

Bez względu na to jak duże jest towarzystwo ubezpieczeniowe i jak wielu ma klientów, zawsze znajdą się jego przeciwnicy i zwolennicy. Nie ma też ani jednego ubezpieczyciela, na którego nie zostałaby złożona skarga do Rzecznika Ubezpieczonych. Tak więc nic dziwnego, że również towarzystwo Gothaer ciszy się podzielnymi opiniami wśród Ubezpieczonych. Nas interesuje Wasze zdanie na temat jego działalności. Dzielcie się nimi z nami i przeczytajcie także opinie klientów Gothaer.


Dane teleadresowe Gothaer

Adres korespondencyjny
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa

Infolinia
22 469 69 69

Adres e-mailowy
kontakt@gothaer.pl
Strona internetowa: www.gothaer.pl

Siedziba firmy na mapie:


Wyświetl większą mapę

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego
Array
(
  [oc-ac] => Array
    (
      [phone] => 22 270 00 00
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [travel] => Array
    (
      [phone] => 22 463 80 50
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [household] => Array
    (
      [phone] => 22 417 11 40
      [work-time] => pon.- pt. - 09.00-17.00
    )

)