Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
Wiener

Wiener - ubezpieczenia OC i AC - porównanie z innymi firmami

W lutym 2019 r. w wyniku przejęcia przez Wiener TU S.A Vienna Insurance Group, towarzystwo ubezpieczeniowe zmieniło nazwę oraz logo z Gothaer na Wiener, która nawiązuje do austriackich tradycji firmy. 

Towarzystwo ubezpieczeniowe zadebiutowało na polskim rynku 1 października 2012 r. Wiener zyskuje nowe oblicze w okresie największego rozwoju, a także notuje również doskonałe wyniki finansowe. Klienci Wiener korzystają z wielu innowacyjnych rozwiązań w procesach operacyjnych oraz z dodatkowych usług, m.in. nowoczesnego Contact Center, szybkiej ścieżki likwidacji szkód, bezpośredniej likwidacji szkody z OC sprawcy, czy formularzy obsługowych online. Zmiana logo i nazwy może to być dobrą prognozą dalszego dynamicznego rozwoju firmy.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Oprócz obowiązkowego OC i dobrowolnego autocasco, Gothaer proponuje polisy, które wzbogacają ofertę i rozszerzają ochronę. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Ubezpieczenie turystyczne Gothaer posiada kilka wariantów dopasowanych do rodzaju planowanych aktywności i celu podróży. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Ubezpieczenie "Cztery kąty" dostępne jest w czterech wariantach dostosowanych do aktualnego stanu chronionego budynku lub mieszkania.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

„Na wszelki wypadek” w Gothaer jest ubezpieczeniem, które zapewnia całodobową ochronę życia i zdrowia, na terenie kraju oraz za granicą.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Wiener

W przypadku zbliżającego się terminu zakończenia okresu ubezpieczenia, prześlij do Gothaer odpowiedni dokument, którego wzór znajduje się na stronie internetowej towarzystwa - na podstronie „Poradnik”, w zakładce "Formularze i druki".

Z raportu Rzecznika Finansowego wynika, że w 2018 roku bezpośrednio do towarzystwa Gothaer lub za pośrednictwem innej instytucji wpłynęło 9096 skarg od niezadowolonych klientów. Jak Gothaer wypada na tle innych ubezpieczycieli?

Pomoc w podróży Assistance Gothaer jest polisą, która może przydać się kierowcy pojazdu praktycznie w każdym czasie jego użytkowania. Nikt nie lubi sytuacji, gdy w najmniej odpowiednim momencie jego samochód zostanie unieruchomiony na drodze. Bez względu czy przyczyną będzie kolizja, czy np. drobna awaria. Ważne, aby zawsze można było liczyć na pomoc ubezpieczyciela.

Najczęściej, towarzystwa ubezpieczeniowe kierują do swoich klientów bardzo "sztywną" ofertę autocasco. Towarzystwo Gothaer wybrało "inną drogę", pozostawiając im możliwość zestawienia wariantów ubezpieczenia AC w dowolny sposób, zależnie od ich potrzeb.

Kupując ubezpieczenie OC w Gothaer zapewniamy sobie szereg dodatkowych usług Assistance. Co bardzo istotne, na podstawową pomoc drogową możemy liczyć nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju (na terenie Europy).

Inne ubezpieczenia w Wiener

„Na wszelki wypadek”, NNW Gothaer jest ubezpieczeniem, które zapewnia całodobową ochronę życia i zdrowia na terenie kraju oraz za granicą. Polisa ta może obejmować tylko jedną osobę lub całą rodzinę, a przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Sprawdź opinie o Wiener i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Wiener na
3,63
Opinie o Wiener
Dane teleadresowe Wiener

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa

Infolinia:
22 469 69 69

Adres e-mailowy:
kontakt@gothaer.pl

Strona internetowa:
www.gothaer.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego