Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Aktualności

Assistance jest jak przyjaciel – zawsze powinien być blisko, na co dzień budzić zaufanie i służyć pomocną dłonią. Jednak niesprawdzony i źle dobrany może zawieść, gdy najbardziej go potrzebujesz i wtedy staje się wrogiem, którego będziesz przeklinał latami. Identycznie jest z assistance, a zdrada „przyjaciela ubezpieczeniowego” podczas wyjazdów wakacyjnych może zaboleć szczególnie.

Czytaj więcej...

Większość ubezpieczeń autocasco w Polsce kupowana jest przez kierowców, którzy obawiają się kradzieży auta. Coroczne statystyki wprawdzie wykazują, że ilość tego typu przestępstw maleje, ale nikt przecież nie daje gwarancji, że łupem złodziei nie padnie akurat nasz samochód.

Czytaj więcej...

Z roku na rok coraz chętniej podróżujemy - i wcale nie ograniczamy się tylko do naszego kraju. Tylko w 2016 roku około 6 milionów Polaków zaplanowało wakacje za granicą. Najchętniej wypoczywamy na południu Europy, coraz częściej odwiedzamy także kraje egzotyczne. Nic zatem dziwnego, że nie wyobrażamy sobie podróży bez ubezpieczenia turystycznego. Kluczem do sukcesu jest jednak odpowiednio wybrana polisa, dopasowana do naszych potrzeb, charakteru wyjazdu i możliwości finansowych.

Czytaj więcej...

Oszustwo ubezpieczeniowe to nie tylko próba wyłudzenia odszkodowania. Jest nim także podanie we wniosku informacji odbiegających od stanu faktycznego. Potencjalne oszczędności są niewspółmierne do kary po wykryciu nieprawidłowości.

Czytaj więcej...
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego