Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Aktualności

Komisja Europejska podnosi sumy gwarancyjne, czyli maksymalne wartości świadczeń z OC dla poszkodowanych w zdarzeniach drogowych. Zgodnie z nowymi przepisami, mają one być nie mniejsze niż 1,22 mln euro na szkody w mieniu i 6,07 mln euro na szkody osobowe.

Czytaj więcej...

W drugiej połowie listopada w Alpach sezon narciarski trwa już w najlepsze. Niektóre polskie stoki także już czekają na miłośników szusowania. To dobra pora na to by przygotować się do sezonu, nie tylko pod kątem zakupu sprzętu, kondycji czy “zaklepanego” noclegu, ale i wyboru odpowiedniego ubezpieczenia.

Czytaj więcej...

Bez ryzyka nie ma zabawy. A przynajmniej tak mówią. Czasem warto zakosztować trochę adrenaliny, przekroczyć swoje granice i spróbować czegoś nowego. Planujesz uprawiać sporty ekstremalne? Zapoznaj się z naszą infografiką i zobacz, co i gdzie warto robić oraz na co uważać. I nie zapomnij o ubezpieczeniu!

Czytaj więcej...

W 2017 roku wzrastają opłaty karne za brak OC. W przyszłym roku ponad 14-dniowy brak ważnej polisy OC będzie kosztował właścicieli samochodów osobowych aż 4000 złotych. Z jeszcze wyższą karą muszą się liczyć posiadacze pojazdów ciężarowych.

Czytaj więcej...

Polacy pokochali Allegro i na potęgę kupują w sieci ubrania, książki, filmy czy sprzęt RTV, samochodów szukają na otoMoto, a promocyjnych zniżek na Grouponie. Powoli przekonują się również do rankomat.pl i ubezpieczeń online. Bo jest taniej, przyjemniej, a zakup OC czy AC można załatwić w kapciach, odrywając się na zaledwie kilka chwil od innych ważnych spraw. Przed nami jednak jeszcze daleka droga, bo do tej pory tylko 6 polis na 100 sprzedaje się przez internet…

Czytaj więcej...
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego
Array
(
  [oc-ac] => Array
    (
      [phone] => 22 270 00 00
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [travel] => Array
    (
      [phone] => 22 463 80 50
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [household] => Array
    (
      [phone] => 22 417 11 40
      [work-time] => pon.- pt. - 09.00-17.00
    )

)