Nasi Klienci oceniają Aviva na
2,69
Zostaw opinię

Ubezpieczenie podróżne zapewnia nam spokój na urlopie. Dzięki polisie mamy pewność, że w razie problemów na wakacjach nie zostaniemy sami, że możemy liczyć na pomoc w razie wypadku, czy nagłej choroby. Ubezpieczenie oferowane przez Avivę możesz dopasować do swojego wyjazdu, wybierając spośród kilku pakietów.

Porównaj ceny wszystkich polis turystycznych »

„Twoja Podróż” – ubezpieczenie dopasowane do Twoich planów


Ubezpieczenie turystyczne przeznaczone jest zarówno dla singli, jak i rodzin, czy paczki znajomych, spędzających urlop za granicą. Wybierając spośród kilku propozycji o różnym zakresie oraz sumach ubezpieczenia, można dostosować ochronę ubezpieczeniową do swoich potrzeb i planów spędzenia wolnego czasu.

W zakresie ubezpieczenia mogą się znaleźć: pokrycie kosztów leczenia oraz assistance m.in. z akcjami ratowniczymi w górach i transportem do Polski, OC, które pokryje koszty szkód wyrządzonych osobom trzecim, NNW, dzięki któremu otrzymamy pieniądze w razie np. złamania nogi wskutek nieszczęśliwego wypadku.

W ramach ubezpieczenia „Twoja Podróż”, Aviva może również chronić Twój bagaż. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony np. o koszty leczenia związane z wypadkami podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka, rekreacyjnego uprawiania narciarstwa, snowboardingu i nurkowania oraz wykonywaniem ciężkiej pracy fizycznej.