Nasi Klienci oceniają Aviva na
2,60
Zostaw opinię

Ubezpieczenie podróżne zapewnia nam spokój na urlopie. Dzięki polisie mamy pewność, że w razie problemów na wakacjach nie zostaniemy sami, że możemy liczyć na pomoc w razie wypadku, czy nagłej choroby. Ubezpieczenie oferowane przez Avivę możesz dopasować do swojego wyjazdu, wybierając spośród kilku pakietów.

Porównaj ceny wszystkich polis turystycznych »

Uwaga!Od 2 lipca Aviva i Allianz połączyły się w Polsce pod jedną marką – Allianz.

Grupa Allianz to jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, obsługujący 126 mln klientów w ponad 70 krajach. Jest też największym ubezpieczycielem w Europie i najsilniejszą marką w branży pod względem finansowym (Ranking S&P 500). Dzięki połączniu kompetencji i doświadczeń obu firm, Allianz jeszcze lepiej zadba o poczucie bezpieczeństwa swoich klientów.

W efekcie przejęcia spółek Grupy Aviva, Allianz stał się drugim co do wielkości pod względem zysku operacyjnego towarzystwem ubezpieczeniowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Z kolei, w Polsce Allianz stał się piątym co do wielkości ubezpieczycielem w Polsce i drugim pod względem wielkości składki w obszarze ubezpieczeń na życie.

Integracja firm nie wymaga żadnych dodatkowych działań po stronie klientów. Wszystkie zawarte dotychczas umowy ubezpieczeniowe nadal obowiązują i nie wymagają żadnych zmian.

„Twoja Podróż” – ubezpieczenie dopasowane do Twoich planów


Ubezpieczenie turystyczne przeznaczone jest zarówno dla singli, jak i rodzin, czy paczki znajomych, spędzających urlop za granicą. Wybierając spośród kilku propozycji o różnym zakresie oraz sumach ubezpieczenia, można dostosować ochronę ubezpieczeniową do swoich potrzeb i planów spędzenia wolnego czasu.

W zakresie ubezpieczenia mogą się znaleźć: pokrycie kosztów leczenia oraz assistance m.in. z akcjami ratowniczymi w górach i transportem do Polski, OC, które pokryje koszty szkód wyrządzonych osobom trzecim, NNW, dzięki któremu otrzymamy pieniądze w razie np. złamania nogi wskutek nieszczęśliwego wypadku.

W ramach ubezpieczenia „Twoja Podróż”, Aviva może również chronić Twój bagaż. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony np. o koszty leczenia związane z wypadkami podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka, rekreacyjnego uprawiania narciarstwa, snowboardingu i nurkowania oraz wykonywaniem ciężkiej pracy fizycznej.