Nasi Klienci oceniają Aviva na
2,71
Zostaw opinię

Polisa turystyczna to swoista gwarancja, że wypoczynek na pewno będzie udany. Nie musimy przejmować się tym, że może się nam przytrafić jakiś nieszczęśliwy wypadek. Towarzystwo Aviva stworzyło 2 rodzaje polis turystycznych, które dostosowane są do długości naszych podróży.

Porównaj ceny wszystkich polis turystycznych »

Ubezpieczenie „W podróży” - wyjazd krótkoterminowy

Ubezpieczenie zapewniające ochronę podczas niedługich wyjazdów zarówno po kraju jak i poza jego granicami. W ramach tej ochrony, osoby ubezpieczone mogą liczyć na pokrycie kosztów leczenia i assistance (towarzystwo pokrywa również koszty akcji ratowniczych na morzu i w górach),polisę odpowiedzialności cywilnej, na wypadek wyrządzenia szkód osobom trzecim, objęcie ubezpieczeniem bagażu i sprzętu sportowego a także odszkodowanie w razie nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie „Partner w podróży” - częste wyjazdy w ciągu roku

Ubezpieczenie chroniące osoby, które dużo podróżują. Polisa działa przez cały rok, zapewniając ochronę niezależnie do tego, czy podróżujemy po Europie, czy całym świecie. Polisa ta daje możliwość wyboru zakresu ochrony assistance (zapewniające pomoc w różnych, niespodziewanych sytuacjach),zabezpiecza bagaż podróżny oraz zapewnia polisę OC, na wypadek wyrządzenia szkód osobom trzecim. Dodatkowo, do ubezpieczenia, można jeszcze dokupić polisę „Moje bezpieczeństwo”, która zwiększa ochronę w podróży, włączając w nią następstwa nieszczęśliwych wypadków. Zaletą tej polisy jest przede wszystkim to, że nie ma znaczenia ile podróży odbędzie się w ciągu roku, jak częste one będą i jaki będą mieć charakter. Nie trzeba zatem pamiętać przed każdą z nich o zakupie nowego ubezpieczenia. Wszystko co najważniejsze otrzymujemy w jednym pakiecie.