Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Pracujemy nad tym, aby stać się najlepszym miejscem do zawierania ubezpieczeń. Poniżej znajdziesz kilka cech, które odróżniają nas od innych serwisów.

1.    Formularz wypełniasz tylko raz.

Stworzyliśmy dla Ciebie serwis, w którym dane o sobie podajesz tylko jeden raz. Wszystkie informacje, które wpiszesz, zostaną zapisane w Twoim koncie. Dzięki temu, nawet jeśli wrócisz do nas za kilka miesięcy, nie będziesz musiał/a wypełniać wszystkich danych "od zera".

2.    RANKingTM: szybko znajdziesz najlepszą kombinację ceny i zakresu.

Propozycje od ubezpieczycieli przedstawimy za pomocą RANKinguTM, czyli prostej punktacji, oceniającej dla Ciebie zakres proponowanych ubezpieczeń. Jest to automatyczny wskaźnik, sprawdzający ponad 40 cech każdego ubezpieczenia, które Ci pokazdujemy.

Stworzyliśmy go dla Twojej wygody, bo wiemy, że trzeba mieć niezłą wiedzę ubezpieczeniową, żeby właściwie porównać oferty ubezpieczeniowe dostępne na rynku.

Pamiętaj, że wszystkie firmy ubezpieczeniowe współpracują z nami na równych prawach. Zależy nam na tym, aby wyrównać Twoje relacje z ubezpieczycielem i dać Ci poczucie, że wiesz co kupujesz.

3.    Prezentujemy wiarygodne stawki ubezpieczenia

  • ceny naszych Partnerów (MTU, HDI, Generali Direct, Benefia, PTU, Compensa, InterRisk) są w 100% wiarygodne - nie są to kwoty przybliżone;
  • ze wszystkimi firmami - Partnerami podpisaliśmy osobne umowy o współpracy;
  • u nas kupujesz jak w sklepie internetowym, płacąc kartą, bądź przelewem;
  • nie musisz nigdzie chodzić, nigdzie dzwonić, nic potwierdzać.

4.    Każdą ofertę możesz kupić online.

  • każdą ofertę, którą wyświetlimy Ci na serwisie, możesz od razu kupić – albo po przekierowaniu na stronę towarzystwa, albo przez internetową multiagencję ubezpieczeń insu Sp. z o.o.;'
  • dzięki ścisłej współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, udało nam się wprowadzić sprzedaż polis ubezpieczycieli, którzy dotąd nie sprzedawali ubezpieczeń przez internet;
  • działamy inaczej niż wiele serwisów w polskim internecie, których jedynym celem jest tak naprawdę zbieranie danych kontaktowych.

5.    Chronimy Twoje dane

Wszystkie informacje, jakich nam udzielasz, są szyfrowane protokołem https (znak kłódki w przeglądarce). Spełniamy też wszystkie ostre kryteria Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego