Nasi Klienci oceniają NNLife TUnŻiR S.A. na
3,04
Zostaw opinię

Ubezpieczenie Na Życie w NNLife TUnŻiR S.A. pozwala zabezpieczyć przyszłość swoją oraz bliskich na wypadek śmierci oraz innych trudnych, losowych zdarzeń. Ochrona może dotyczyć wypadków, poważnego zachorowania, a także pobytu w szpitalu.

1 sierpnia 2022 nazwa MetLife TUnŻiR S.A. została zmieniona na NNLife TUnŻiR S.A. i działa pod logo Nationale-Nederlanden. To kolejny krok w łączeniu firmy z Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A., które zostanie zakończona na początku 2023 roku. Do tego czasu będą stanowić osobne firmy.

Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.

Na Życie może być korzystnym rozwiązaniem dla osób, które myślą o przyszłości, chcą finansowo zabezpieczyć swoich bliskich lub planują kredyt hipoteczny.

Składka polisowa jest zależna od wybranej sumy ubezpieczenia oraz umów dodatkowych. Na cenę polisy wpływ ma również nasz wiek oraz stan zdrowia – ubezpieczyciel poprosi nas o wypełnienie krótkiej ankiety medycznej, w której odpowiadamy na zaledwie 1, 9 lub więcej pytań, w zależności od wybranej sumy ubezpieczenia. 

Wysokość składki możemy znacznie obniżyć, jeśli wybierzemy konkretną częstotliwość płacenia składki. Opłata dokonywana w systemie rocznym jest z rabatem 5%, a dodatkowy rabat w zależności od wybranej sumy ubezpieczenia, może wynosić aż 35%.

Towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje również atrakcyjne zniżki w cenie polisy za wybranie płatności w systemie rocznym. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Dodatkowo oferuje zniżki dot. wyższych sum ubezpieczenia. Łatwiej wówczas zdecydować się na wyższą sumę ubezpieczenia, która w przyszłości zapewni nam więcej korzyści. Ceny polisy zaczynają się już od 50 zł miesięcznie.

Ochrona w polisie Na Życie przestaje działać w sytuacji, gdy dojdzie do śmierci wskutek:

  • samobójstwa przed upływem 2 lat od zawarcia umowy,
  • zatajenia informacji dotyczących stanu zdrowia ubezpieczonego w ciągu 3 lat od zawarcia umowy,
  • działań wojennych, czynnego udziału w aktach terroru lub masowych rozruchach społecznych.

Zgłoszenia można dokonać:

  • przez formularz online na stronie internetowej,
  • telefonicznie,
  • pocztą tradycyjną,
  • osobiście.

Porównaj ceny ubezpieczeń na życie »