Zaktualizowano: 29 maja 2025
Kredyt hipoteczny maj 2025 - Ranking kredytów hipotecznych
Poznaj aktualnie najkorzystniejsze oferty przygotowane we współpracy banków z ekspertami Rankomat
Kwota kredytu
Okres spłaty:
Oprocentowanie:
Jak wybrać kredyt hipoteczny krok po kroku?
Dlaczego warto wybrać kredyt hipoteczny z naszą pomocą?

Porównasz oferty wielu banków
- Sprawdzisz kto może Ci zaoferować kredyt.
- Poznasz najlepsze oferty pod względem ceny.
- Wybierzesz kredyt, który pasuje do Twojej sytuacji.
Uzyskasz profesjonalne wsparcie
- Konsultant pomoże Ci porównać oferty.
- Skontaktujemy Cię z przedstawicielem banku.
- Pomożemy wybrać bank, który na pewno udzieli kredytu.


Zawsze jesteśmy po Twojej stronie
- Masz dostęp do naszej bazy wiedzy bez żadnych ograniczeń.
- Utrzymujesz pełną kontrolę nad swoimi danymi.
- W każdej chwili możesz skontaktować się z infolinią.
Poradnik kredytobiorcy

Ekspert porównywarki Finanse.rankomat.pl
Jak skorzystać z kalkulatora kredytu hipotecznego? Jak ocenić swoją zdolność kredytową? Jakie dokumenty należy przygotować starając się o najlepszy kredyt ? Jak dobrać kredyt hipoteczny do swoich możliwości? Jak działa porównywarka kredytów hipotecznych? Wybierz tani kredyt hipoteczny i ciesz się wymarzoną nieruchomością.- 01. Analiza sytuacji
Analiza potrzeb i możliwości
Kredyt ma być dla Ciebie korzystny i dawać odpowiedź na stojące przed Tobą wyzwanie. Warto zaciągnąć kredyt hipoteczny jedynie wówczas, gdy masz pewność, że jest Ci potrzebny i nie będzie nadmiernym obciążeniem dla Twojego budżetu. Zanim zaciągniesz najlepszy kredyt hipoteczny odpowiedz sobie na pytania: Jakie korzyści daje kredyt hipoteczny? – Własne mieszkanie może dać Ci poczucie bezpieczeństwa, remont poprawić komfort życia, a mieszkanie inwestycyjne zapewnić dodatkowe środki na emeryturze. Jak wysokie raty jesteś w stanie spłacać za kredyt hipoteczny? – Pamiętaj, że po odliczeniu raty kredytu hipotecznego musi Ci zostawać kwota wystarczająca na życie i nieprzewidziane wydatki. Trzeba też pamiętać, że zmiana stóp procentowych może wpłynąć na Twój kredyt hipoteczny. Czy masz zebrany wkład własny na kredyt hipoteczny? – Banki wymagają minimum 10% wkładu własnego do kredytu hipotecznego, ale osoby który wniosą wkład własny 20% lub wyższy mogą wybierać z szerszej oferty kredytów hipotecznych i otrzymać kredyt hipoteczny na lepszych warunkach. Czy zamierzasz spłacać kredyt hipoteczny w pojedynkę? – Kredyty mogą być przyznawane nie tylko pojedynczym osobom, ale także dwóm i więcej osobom jednocześnie. Kredyt hipoteczny to ważna decyzja, która wymaga namysłu i rozwagi. Nie wahaj się poprosić o pomoc i dodatkowe informacje.
- 02. Zdolność kredytowa
Zdolność kredytowa
Wiedząc już jakiego kredytu hipotecznego potrzebujesz możesz sprawdzić za pomocą kalkulatora zdolności kredytowej lub powyższego kalkulatora czy otrzymasz finansowanie. Twoja zdolność kredytowa jest zależna od Twoich dochodów, wydatków, dotychczasowej historii spłat. Wszystko to jest istotne, ale musisz też pamiętać o kluczowym czynniku określającym zdolność kredytową. Jest nim czas. Im bardziej wydłużony okres kredytowania tym większą kwotę możesz pożyczyć. Pamiętaj, że o zdolność kredytową można dbać, ale nie warto jej “wyciągać na siłę”, ani zaciągać kredytu hipotecznego na granicy swojej zdolności kredytowej. Trzeba wówczas liczyć się z wyższymi kosztami i mniejszą możliwością negocjacji warunków z bankiem. Jeśli pracujesz i masz regularne dochody, prawdopodobnie zdolność kredytowa nie będzie trudna do wypracowania i będzie łatwo dostać kredyt hipoteczny.
- 03. Co wpisać w kalkulatorze
Parametry kredytu
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego to jego kwota do spłaty, wkład własny, okres spłaty i rodzaj rat. Kwota kredytu hipotecznego Jeśli kredyt hipoteczny zamierzasz przeznaczyć na zakup nieruchomości, kwota do spłaty jest w pewnym sensie już określona. W dalszym ciągu zależy jednak od tego jaki wkład własny możesz wnieść starając się o kredyt hipoteczny. Jeśli kupujesz nieruchomość na kredyt hipoteczny, wartość nieruchomości wyznacza sumę wkładu własnego i kwoty. W większości wypadków bank nie pożycza dodatkowej kwoty na remont/wykończenie mieszkania, a jedynie na jego zakup, ale można to negocjować. Jeśli pożyczasz pieniądze na remont lub budowę domu, najlepiej policzy wszystkie koszty z nadwyżką. Pozwoli Ci to uniknąć sytuacji, gdy prace nie idą zgodnie z harmonogramem, a bank wstrzymuje wypłatę kolejnych transz kredytu hipotecznego. Wkład własny W naszym kalkulatorze wpisujesz wkład własny kwotowo, a jego wysokość procentowa w stosunku do całej inwestycji jest obliczana automatycznie. Granicznymi wartościami w przypadku kredytów hipotecznych są 10% (jakikolwiek bank udzieli kredytu, potrzebne dodatkowe ubezpieczenie), 20% (większość banków udzieli kredytu) i 50% (kredytu udzielą nawet banki nie zajmujące się kredytami hipotecznymi). Okres spłaty Kredyt hipoteczny możesz zaciągnąć na 5 do nawet 35 lat. Im dłuższy okres spłaty, tym niższa rata za kredyt hipoteczny, ale wyższy łączny koszt kredytu hipotecznego. Dostosuj okres do spłaty tak, by nie była ona dla Ciebie obciążeniem, ale też nie wydłużać nadmiernie okresu kredytowania. W razie potrzeby skorzystaj z kalkulatora ponownie, wpisując inny okres do spłaty niż za pierwszym razem. Nie ma pod tym względem żadnych limitów, więc możesz śmiało wykorzystać narzędzie do wyliczenia optymalnego okresu spłaty kredytu hipotecznego jakiej potrzebujesz.
- 04. Wybór kredytu
Wybór oferty
Po wpisaniu przez Ciebie właściwych parametrów wyświetlą się oferty banków, które najprawdopodobniej są gotowe udzielić Ci finansowania, oraz przewidywane wysokości rat za kredyt hipoteczny, jeśli zawrzesz z nimi umowę. Ostateczna oferta jaką otrzymasz zależy także od Twojej historii kredytowej i indywidualnych ustaleń z bankiem. Na Twój wybór mogą wpłynąć także mniej oczywiste czynniki takie jak łatwość uzyskania kredytu, szybkość procedury i jakość obsługi klienta. W zależności od Twojej sytuacji, do porównania będzie od kilku do kilkunastu ofert kredytowych. W wyborze najlepszej oferty pomoże Ci nasz zespół. Doradca skonsultuje się z Tobą telefonicznie, najprawdopodobniej tego samego dnia, którego dokonasz obliczeń na naszym kalkulatorze i pomoże Ci wybrać dobry kredyt hipoteczny.
- 05. Zebranie dokumentów
Wymagane dokumenty
Uzyskanie kredytu hipotecznego będzie od Ciebie wymagało zebrania dokumentów i przesłania ich do banku. W większości wypadków banki preferują im wysłanie skanów dokumentów elektronicznie, ale mogą wymagać okazania oryginału w momencie podpisywania umowy. Na pewno starając się o kredyt hipoteczny przygotuj:
- Ważne dowody tożsamości wszystkich osób zaciągających kredyt,
- Operat szacunkowy (wycenę) nieruchomości,
- Zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami,
- Zaświadczenie o dochodach/zatrudnieniu,
- Umowy wymaganych ubezpieczeń,
- Umowę zakupy nieruchomości lub wyciąg z księgi wieczystej potwierdzający Twoją własność.
O wszystkich niezbędnych formalnościach, w tym odrębnościach dotyczących poszczególnych banków poinformuje Cię nasz doradca.
- 06. Złożenie wniosku
Wniosek o kredyt
Wniosek o najtańszy kredyt hipoteczny najlepiej wypełniać z pomocą doradcy kredytowego, konsultanta lub pracownika banku. Wszystkie dane i informacje można wpisać online starając się o kredyt hipoteczny, lub za pomocą infolinii. Jedynie samo zawarcie umowy będzie wymagało fizycznego podpisu. Składany wniosek o kredyt hipoteczny można wówczas zapisać, modyfikować i poprawiać przed wysłaniem. Przeważnie samo wysłanie wniosku kredytowego do banku jest bezpłatne, więc nawet z popełnione błędu można się wycofać. Lepiej jednak skorzystać z pomocy i już za pierwszym razem prawidłowo wypełnić wniosek o najtańszy kredyt hipoteczny. Bank rozpatrzy go w ciągu 21 dni i otrzymasz swój kredyt hipoteczny.
- 07. Promesa kredytu
Promesa kredytu
Jeśli dopiero szukasz nieruchomości, której zakup chcesz sfinansować kredytem hipotecznym, wystąp w banku o promesę kredytu hipotecznego. Jest to ostateczne bankowe potwierdzenie, że masz zdolność, żeby wziąć kredyt hipoteczny o danych parametrach. Wydając promesę kredytową bank zobowiązuje się udzielić Ci kredytu hipotecznego, jeśli znajdziesz odpowiednią nieruchomość, mogącą być jego zabezpieczeniem. Promesa opiewa na pewną kwotę, ale możesz ją traktować raczej jako maksimum. Jeśli znajdziesz tańszą nieruchomość albo zdecydujesz się wnieść większy wkład własny, bank wciąż będzie zobowiązany udzielić kredytu. Taka promesa jest ważna na ogół 1 miesiąc. Nie ma obowiązku występowania o nią, ale chroni Cię ona przed sytuacją, gdy zawierasz umowę przedwstępną zakupu nieruchomości, płacisz zadatek, a potem okazuje się, że nie dostajesz kredytu hipotecznego.
- 08. Umowa kredytowa
Zawarcie umowy
Umowę kredytową zawierasz osobiście starając się o kredyt hipoteczny. Żeby ktoś mógł ją podpisać w Twoim imieniu, potrzebowałby upoważnienia potwierdzonego notarialnie. Z tego powodu banki nie mogą zgodzić się na elektroniczne potwierdzenie zawarcia umowy kredytowej jak robią to w przypadku mniej istotnych transakcji. Kredyt hipoteczny to dość spore zobowiązanie finansowe. Dokumenty o kredyt mogą być przesłane listem poleconym, ale najłatwiej jest dopełnić formalności w oddziale banku, po uprzednim wypełnieniu wniosku online i dostarczeniu odpowiednich dokumentów.
- 09. Wypłata środków
Wypłata środków
Wypłata środków zależna jest od charakteru transakcji. W zależności od tego czy bierzesz kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, czy kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości już posiadanej, mogą pojawić się następujące sytuacje: Kupujesz nieruchomość od osoby fizycznej – bank przelewa środki w ciągu 7 dni na konto sprzedającego. Kupujesz nieruchomość od dewelopera lub firmy – bank przelewa środki w ciągu 21 dni na konto sprzedającego. Bierzesz kredyt hipoteczny na budowę – bank przelewa Ci środki w transzach zależnych od postępu prac. Pierwsza transza będzie w terminie do 7 dni od zawarcia umowy, chyba, że ustalenia były inne. To rozwiązanie może też być zastosowane w przypadku kredytów hipotecznych na remont. Zaciągasz kredyt hipoteczny pod zastaw swojej nieruchomości – bank wypłaca Ci środki w terminie 7 dni. Aktualnie banki nie wypłacają środków w fizycznej gotówce, jedynie przelewają je na konto. Sprawdź dobry kredyt hipoteczny za pomocą naszej porównywarki.
Opinie o rankomat.pl
Przykłady użytkowników
Mieszkanie dla dwojga
Ja pracowałam na kasie, a mąż był kurierem. Mieszkaliśmy u rodziców, ale bardzo chcieliśmy wyjść na swoje zanim zdecydujemy się na dziecko. Było bardzo dużo pytań i gubiliśmy się w tym wszystkim. Nie wiedzieliśmy, czy dadzą nam kredyt ani jak go wybrać. Pomogło to, że zawsze szukałam zakupów przez internet, żeby było taniej. Znalazłam porównywarkę kredytów rankomat i potem było już znacznie łatwiej. Dostaliśmy kredyt na nasze M i teraz spokojnie mieszkamy, niedługo we troje.


Remont starego domu
Dom moich rodziców nadawał się tylko do remontu, a oni, nawet z moją pomocą nie byli w stanie na raz wyłożyć potrzebnej na niego kwoty. Początkowo nie byli przekonani do idei kredytu hipotecznego na remont, ale znalazłem im parę poradników na stronie www. Dali się przekonać, bo ubezpieczali wcześniej samochód przez rankomat. Wspólnie znaleźliśmy ofertę i z pomocą infolinii przebrnęliśmy przez wniosek. Udało się. Remont właśnie dobiega końca, rodzice będą mieszkać w dobrych warunkach, a kredyt spłacimy w ciągu najbliższych kilku lat.
Przemyślana inwestycja
Miałam upatrzone mieszkanie za dobrą cenę, ale tylko połowę potrzebnej kwoty w gotówce. Kluczowy był dla mnie niski całkowity koszt kredytu. Wiedziałam, że nie będę miała trudności z jego spłatą, bo mieszkanie od początku było kupowane na wynajem. Z pomocą Rankomatu porównałam oferty wszystkich banków znacznie szybciej niż gdybym musiała przeglądać je na stronach i przebijać się przez krzyczące do mnie reklamy. Nie jestem dużą inwestorką i nie mam “ludzi od tego”, więc każde ułatwienie jest na wagę złota. W tym wypadku znalazłam najlepszą ofertę oszczędzając sporo czasu. Dzięki.

Komentarze
Zadaj nam pytanie lub podziel się opinią na temat kredytów
Publikowane treści: opinie, pytania czy komentarze pochodzą od użytkowników Serwisu. Rankomat.pl nie weryfikuje zamieszczanych treści zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy zamieszczone przez użytkowników informacje są prawdziwe, jak i czy użytkownicy faktycznie skorzystali z usług firm, których dotyczy komentarz. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.
Najczęściej zadawane pytania
- Jakie są rodzaje kredytów hipotecznych?
Kredyt hipoteczny to zobowiązanie, którego zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości. Dzięki temu bank jest w stanie pożyczyć Ci dużą kwotę środków na okres nawet 35 lat. Instytucje oferują kilka rodzajów kredytów hipotecznych, a wśród nich:
➡️Kredyt mieszkaniowy – przeznaczeniem takiego zobowiązania może być wyłącznie zakup nieruchomości, takiej jak dom, mieszkanie lub działka, z rynku wtórnego lub pierwotnego. W grę wchodzi również uzyskanie środków na budowę domu.
➡️Pożyczka hipoteczna – w przypadku tego zobowiązania możesz uzyskać środki, które wykorzystasz na dowolne cele. Jest droższa niż kredyt mieszkaniowy, ale tańsza od kredytu gotówkowego.
➡️Kredyt hipoteczny refinansowy – jeśli z pewnych względów chcesz przenieść swój kredyt hipoteczny do innego banku, skorzystaj z tego produktu. Dzięki takiej zmianie możesz uzyskać atrakcyjniejsze warunki kredytowania.
➡️Kredyt hipoteczny konsolidacyjny – za pomocą tego produktu finansowego możesz połączyć wiele zobowiązań w jedno i dzięki temu płacić niższą ratę. Zazwyczaj jest to efekt wydłużenia okresu spłaty.
- Na co można przeznaczyć kredyt hipoteczny?
Możliwe przeznaczenie danego kredytu hipotecznego zależy od tego, z jakiego produktu finansowego skorzystasz. Banki stosują różne nazewnictwo, dlatego w każdym przypadku musisz się wczytać w ofertę, aby się upewnić, co w danym przypadku podlega finansowaniu.
Jeśli zaciągasz pożyczkę hipoteczną, środki możesz wykorzystać na dowolne cele, np. wyjazd na wakacje czy zakup auta. Kredyty refinansowe i konsolidacyjne zabezpieczone hipoteką są przeznaczone ściśle na spłatę innych zobowiązań, przy czym w przypadku pierwszego z nich chodzi o przeniesienie kredytu do innego banku, a drugiego – połączenie co najmniej dwóch kredytów i pożyczek. Typowy kredyt mieszkaniowy może być przeznaczony na:
➡️zakup mieszkania lub domu z rynku wtórnego lub pierwotnego,
➡️budowę domu,
➡️wykończenie lub remont domu/mieszkania,
➡️zakup garażu, działki rekreacyjnej, miejsca postojowego,
➡️zakup spółdzielczego prawa do mieszkania lub domu w spółdzielni,
➡️zamianę spółdzielczego lokatorskiego prawa do mieszkania na prawo spółdzielcze własnościowe.
O szczegółach w zakresie możliwości finansowania dowiesz się dopiero z oferty banku.
- Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać kredyt hipoteczny?
Zanim bank przyzna Ci kredyt hipoteczny, sprawdzi Twoją zdolność kredytową. To od niej zależy, jak wysoki otrzymasz kredyt. Przy ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę głównie Twoje dochody i wydatki. Przy analizie wniosku liczą się jednak nie tylko finanse. Instytucja zwraca uwagę na stabilność zatrudnienia, np. od jak dawna masz umowę o pracę w danej firmie i do kiedy ona obowiązuje. Weźmie pod uwagę też zawód i zajmowane stanowisko. Dla banku istotne są również Twój wiek, stan cywilny czy liczba osób na utrzymaniu.
Ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji jest Twoja historia kredytowa. Jeśli masz za sobą spłatę kredytów, a raty docierały do banku zawsze na czas, to Twoje szanse na finansowanie będą większe. W przypadku, gdy masz zaległości lub wielokrotnie zdarzało Ci się przekroczyć termin spłaty, Twoje szanse na kredyt hipoteczny są ograniczone.
Bank wymaga również dostarczenia kompletu dokumentów dotyczących Twojej tożsamości, zatrudnienia i nieruchomości, która ma stanowić zabezpieczenie spłaty.
- Jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny?
Kredyt hipoteczny należy do zobowiązań, które wymagają dostarczenia wielu dokumentów. Nie ma możliwości uzyskania środków wyłącznie na podstawie oceny wysokości wpływów na konto. Ostateczną listę tych dokumentów otrzymasz od kredytodawcy. Do podstawowych, wymaganych przez każdy bank, należą:
➡️dowód osobisty – w celu potwierdzenia tożsamości;
➡️zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów – wraz z informacją od kiedy pracujesz w danej firmie i do kiedy obowiązuje Twoja umowa;
➡️wyciąg z konta za okres 3-6 miesięcy;
➡️PIT za ostatni rok podatkowy;
➡️operat szacunkowy, czyli wycena nieruchomości dokonana przez rzeczoznawcę majątkowego.
Lista niezbędnych dokumentów zależy od źródła dochodów – innych potrzebujesz przy umowie o pracę, prowadzeniu działalności gospodarczej czy zatrudnieniu na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Znaczenie ma również rodzaj kupowanej nieruchomości. Jeśli to mieszkanie z rynku wtórnego potrzebne będą umowa przedwstępna ze zbywcą, odpis z księgi wieczystej, potwierdzenie prawa własności nieruchomości, zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami wystawione przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową.
- O czym warto pamiętać przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny?
Nie warto składać wniosku o kredyt hipoteczny wyłącznie do jednego banku – powinien trafić do kilku, gdyż w przeciwnym wypadku możesz wybrać drogi produkt. Różnice w całkowitych kosztach zobowiązania pomiędzy ofertami instytucji mogą być duże. Pomocna też będzie porównywarka kredytów, dzięki której ustalisz, która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.
Do złożenia wniosku o kredyt warto się odpowiednio przygotować. Dlatego sprawdź wymagania formalne banków na kilka miesięcy przed rozpoczęciem starań. To czas, który możesz wykorzystać na zgromadzenie większego wkładu własnego, spłatę długów i pozbycie się obciążeń, np. nieużywanych kart kredytowych.
Możesz również zawalczyć o wyższe zarobki albo umowę o pracę na czas nieokreślony. Pamiętaj, że bank będzie analizować Twoje wpływy i wydatki nie tylko z ostatniego miesiąca, ale z co najmniej trzech. Dlatego uzyskanie wyższej wypłaty w ostatnich dniach przed złożeniem wniosku nie zmieni diametralnie Twojej sytuacji.
Czy jeśli posiadam aktywa w nieruchomościach nie obciążonymi żadnymi zobowiązaniami to mogę ubiegać się o kredyt bez wkładu własnego obciążając któraś z nieruchomości jako wkład własny?
Szukam kredytu hipotecznego z możliwie długim okresem oprocentowania stałego. Gdzie znajdę taką ofertę?
Aktualnie kredyty hipoteczne z najdłuższym okresem oprocentowania stałego na rynku, oferuje Bank BNP Paribas (10 lat) oraz Credit Agricole (7 lat).
Mam konto w Millennium bank, tam też chcę wziąć kredyt na mieszkanie 2%,ale nie widzę ich oferty… Dlaczego
Niestety Bank Millennium jako jedyny złożył deklarację, że nie bierze udziału w programie Bezpieczny kredyt 2%.
Bank nie przyjął wyceny nieruchomości, którą mam już zrobioną? Czy to normalne?
Kiedy Bezpieczny Kredyt 2% będzie dostępny w Banku Millennium?
W najbliższym czasie na pewno nie, a być może w ogóle. Wynika to ze słów wiceprezesa Banku Millennium, Fernando Bicho, który powiedział, że w związku z trudnością realizowania finansowania długoterminowego w warunkach prawnych w Polsce w najbliższej przyszłości jego bank nie rozważa dołączenia do programu Bezpieczny kredyt 2%.
Czy dobrze widzę, że mbank nie daje bezpiecznego kredytu 2 procent?
Prezes mBanku, Cezary Stypułkowski, zapowiedział, że w jego banku Bezpieczny kredyt 2% zostanie uruchomiony prawdopodobnie we wrześniu.
Mamy zbudowany dom, czy da się wziąć bezpieczny kredyt na wykończenie?
W przypadku gdy łączna wartość działki i budowy przekracza limit 200 tys. zł, małżeństwa i pary wychowujące wspólnie dziecko mogą ubiegać się o 150 tys. zł, natomiast single o 100 tys. zł kredytu. Jednak wszystko zależy od stanu zaawansowania prac i od tego, czy Twój dom jest oddany do użytku. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się, z którymś bankiem udzielającym BK2%.
Czy jak kupuje mieszkanie i sprzedający ma jego wycenę to czy trzeba robić ją drugi raz, czy ta jedna wystarczy? Ile dodatkowo kosztuje taka wycena mieszkania?
Jeśli uważasz, że ta wycena jest właściwa i bank ją akceptuje – zakładam, że to wycena do kredytu hipotecznego – to nie prawdopodobnie trzeba jej przygotowywać ponownie. W innym przypadku wycena mieszkania przez rzeczoznawcę może kosztować od 700 do 1200 zł – w zależności od województwa.
Jaki wkład własny przy bezpiecznym kredycie 2%?
W zależności od banku, wkład własny wynosi od 10 do 20%. W przypadku Bezpiecznego kredytu 2% możesz też skorzystać z programu Mieszkanie bez wkładu własnego. Wtedy to Bank Gospodarstwa Krajowego daje bankowi gwarancję na Twój wkład własny.
Jak długo trzeba czekać na decyzję kredytową w bezpiecznym kredycie 2%?
Dzień dobry, proszę o kontakt z naszymi konsultantami pod numerem telefonu: 22 270 00 00.