Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

W moim ubezpieczeniu nie ma ochrony od COVID-19. Czy mogę ją dokupić?

Nie ma takiej możliwości. Ubezpieczyciele nie oferują ubezpieczenia od COVID-19 jako osobnego dodatku.

W naszym kalkulatorze na ekranie wyników jasno i przystępnie przedstawiamy informacje dotyczące zakresu ochrony w przypadku konkretnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Obecnie każde towarzystwo ubezpieczeniowe gwarantuje ochronę na wypadek zachorowania na COVID-19, należy jednak sprawdzić w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, w jakim zakresie. 

W kalkulatorze ubezpieczeń turystycznych można porównać poszczególne pakiety między sobą, sprawdzić w szczegółach oferty, co dokładnie gwarantuje ubezpieczyciel oraz zapoznać się z ceną.

W razie dodatkowych pytań można się  skontaktować się z naszym doradcą pod numerem 22 270 00 00 lub mailowo: turystyka@rankomat.pl lub bezpośrednio z towarzystwem, którego polisę się kupiło.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego