Rankomat.pl robi wielkie BOOM! i w promocyjnej Akcji BOOMERANG zwraca pieniądze za kupowanie polis.

W Akcji BOOMERANG nagradzamy naszych klientów premią pieniężną. Wystarczy kupować ubezpieczenia, aby kumulować zwrot zysków i obserwować jak pieniądze same wracają do kieszeni, niczym bumerang. Jeśli dziś wybierasz jedną polisę, ale w najbliższych miesiącach planujesz zakup innych ubezpieczeń, to świetna okazja na zaoszczędzenie nawet 600 zł.

Co zrobić, żeby wziąć udział w Akcji BOOMERANG?

Sprawa jest prosta. Kupujesz pierwszą polisę (ubezpieczenie samochodu, nieruchomości bądź podróży) w Rankomat.pl, kumulujesz premie za wszystkie kolejne zakupione ubezpieczenia (aby zgarnąć maksymalną nagrodę), a kiedy jesteś gotów, odpowiadasz na proste pytanie konkursowe i odbierasz pieniądze.

  1. Za pierwszą polisę (na kwotę minimum 200 zł) - możesz odebrać premię 50 zł, ale...
  2. Za drugą polisę - otrzymasz od nas zwrot nawet 200 zł
  3. Za trzecią polisę - dostajesz aż 400 zł, a jeśli Twoje polisy łącznie przekraczają wartość 5000 zł, będzie to okrągłe 600 zł zwrotu na konto

Czemu opłaca się dołączyć do Akcji BOOMERANG?

Nagradzamy apetyt na więcej

Na każdym etapie możesz się zatrzymać i odebrać zgromadzone środki. Pytanie: tylko po co? Za każde następne zakupy dorzucamy znacznie większą premię! Dodatkowo nie warto tracić szansy na kumulowanie środków.

Oferujemy pełną dowolność przy zakupie

Kupujesz 3 polisy samochodowe dla całej rodziny, albo wolisz dzisiaj ubezpieczyć dom, za 3 miesiące ubezpieczyć auto i podróż. U nas miksujesz do woli, bo nagroda i tak Ci się należy.

Zwracamy pieniądze na dowolny cel

Pieniądze, które zwracamy na konto możesz oczywiście wydać na kolejną polisę… ale równie dobrze możesz kupić za nie co chcesz: torebkę, nowy telefon czy zafundować sobie miły weekend pod miastem.

Blisko rok na kumulowanie

Wiemy, że nie każdy jednocześnie potrzebuje ubezpieczyć auto, dom czy podróż, dlatego dajemy aż 10 miesięcy od zakupu pierwszej polisy na zebranie całej puli. Zatem… do dzieła!

Gdzie zgłosić się po odbiór premii?

Po odbiór premii należy zgłaszać się przez formularz dostępny pod tym adresem.

To… na co czekasz?

Kupuj już dzisiaj pierwszą polisę i zacznij kumulować premię, która sama wróci na Twoje konto!

Kup dowolne polisy online na Rankomat i już dziś zarabiaj kupując.

Jeśli masz jakieś wątpliwości - tu znajdziesz opis akcji BOOMerang, a tutaj regulamin promocji.