Zakup ubezpieczenia samochodu to często spory wydatek. Nawet jeśli znajdziesz najtańszą ofertę w porównywarce Rankomat.pl. Teraz kupując u nas polisę komunikacyjną masz na to sposób! Nawet 5.000 zł darmowej pożyczki na zakup ubezpieczenia lub na inny dowolny cel otrzymasz korzystając z naszej najnowszej promocji. To jednak nie wszystko. Dodatkowo za transakcje kartą kredytową możesz zdobyć aż 720 zł zwrotu w zamian za spełnienie bardzo prostych warunków.

Przystępując do promocji na Rankomat.pl zyskasz:

 • ubezpieczenie samochodu w najlepszej cenie, 
 • darmową pożyczkę na zakup ubezpieczenia (lub na inny wybrany cel),
 • nawet 5.000 zł z terminem spłaty do 12 miesięcy,
 • do 720 zł premii za zakupy dokonane kartą kredytową,
 • darmową kartę kredytową Citibank-BP Motokarta z dostępem do Programu Citi Specials.

Porównaj ceny ubezpieczeń dla swojego samochodu

Do kogo skierowana jest akcja specjalna Rankomat?

Do obecnych i nowych klientów Rankomat szukających darmowego sposobu na sfinansowanie zakupu ubezpieczenia. Jeśli posiadasz już polisę kupioną za pomocą naszego serwisu, to również Ciebie zapraszamy do skorzystania z tej okazji - możesz w ten sposób zrefinansować już opłaconą polisę!

Jak wziąć udział w promocji?

Jedyne co musisz zrobić to wyrazić zainteresowanie promocją podczas rozmowy z naszym konsultantem. Najprościej gdy zrobisz kalkulację ubezpieczenia swojego samochodu i zostawisz swój numer telefonu w formularzu. Doradca skontaktuje się z Tobą i zaoferuje Ci udział w promocji. Możesz także sam zapytać go o ofertę specjalną. Masz również możliwość zamówienia rozmowy lub jeśli wolisz po prostu zadzwoń do nas.

Kupiłeś już polisę i też chcesz skorzystać z promocji?

Na szczęście przewidzieliśmy dla Ciebie taką możliwość! Jeśli posiadasz już ubezpieczenie to środki z kredytu będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel. Udostępniliśmy Ci możliwość zdobycia Karty Kredytowej Citibank - BP Motokarta i pożyczki niezależnie od zakupu ubezpieczenia samochodu. Skorzystaj z tego linku, aby przejść na stronę Citibanku, gdzie podasz swoje dane kontaktowe - oddzwoni do Ciebie konsultant banku, z którym przez telefon załatwisz wszelkie formalności.

Sprawdź, jak otrzymać kartę

Darmowa pożyczka do 5.000 zł w wygodnych ratach

Składając wniosek o kartę istnieje możliwość zlecenia przelewu z limitu kredytu na swoje konto. Środki te zostaną rozłożone na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”. Warto przy tym pamiętać, że:

 • kwota wypłaty musi mieścić się w przedziale 300 - 5.000 zł,
 • okres kredytowania może wynosić 3, 6, 10 lub 12 rat.

Osoba korzystająca z maksymalnych parametrów oferty zaciągnąć może zobowiązanie w wysokości 5.000 zł, z 12 miesięcznym okresem spłaty, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów (RRSO 0%). Pozwala to przykładowo opłacić ubezpieczenie samochodu, a pozostałą kwotę przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny, tj. wakacyjny wyjazd czy zakup telefonu.

Limit poniżej 5000 zł nie wymaga udokumentowania dochodów

Uczestnicy promocji wnioskujący o limit kredytowy przekraczający 5.000 zł zobowiązani są do przedstawienia, w przeciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty, dokumentu potwierdzającego zadeklarowane dochody. Przykładowo osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę powinna przedstawić wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące.

Pełna lista dokumentów, wyszczególnionych pod kątem formy zatrudnienia i profilu klienta, znajduje się w regulaminie promocji. Bank jednocześnie zastrzega sobie prawo do wglądu w dodatkowe dokumenty, jeśli nastąpi taka konieczność.

Korzyść numer 1 - atrakcyjne warunki pożyczki z rachunku karty

Pierwszym bonusem, który przygotowany został dla uczestników promocji, są promocyjne warunki pożyczki z karty obejmujące cały okres jej spłaty. Oto proponowane parametry:

 • 0% - oprocentowanie pożyczki,
 • 0% - prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort”,
 • 0% - prowizja za Transakcję gotówkową lub Transakcję szczególną,
 • 0 zł - opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort”

Korzyść numer 2 - nawet 720 zł zwrotu w zamian za transakcje bezgotówkowe

Organizator przygotował także bonus w postaci zwrotu środków na rachunek karty (moneyback) w zamian za transakcje bezgotówkowe. Należy przyznać, że na tle innych akcji specjalnych, warunki są bardzo proste.

Aby zapewnić sobie zwrot środków na konto, należy w każdym pełnym okresie rozliczeniowym dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł, z czego 250 zł na stacjach benzynowych BP na terenie kraju. Operacje mogą być dokonywane także kartą dodatkową i nośnikiem zbliżeniowym.

Jak sięgnąć po maksymalną kwotę zwrotu?

Maksymalna wysokość zwrotu to 720 zł, jednak otrzyma ją osoba, która podczas wnioskowania o kartę kredytową przedstawiła dokument dochodowy - po 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym przez 36 miesięcy.

Uczestnicy, którzy nie zdecydują się na przedstawienie dokumentu dochodowego mogą otrzymać maksymalny zwrot w wysokości 600 zł - po 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym przez 30 miesięcy.

Promocja to nie wszystko - zalety karty kredytowej Citibank-BP Motokarta

Osoby biorące udział w promocji zapewne zadowoli fakt, że posiadanie karty kredytowej Citibank-BP Motokarta to także szereg dodatkowych korzyści. Oto one:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty,
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach,
 • możliwość rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na raty,
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju,
 • ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials,
 • dostęp do Programu Payback.

Kto nie może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem z udziału w promocji wykluczone są osoby, które:

 • od 31 grudnia 2019 r. posiadają dowolną kartę kredytową wydaną przez Citibank,
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta,
 • obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Oferta Rankomat deklasuje rywali

Akcja specjalna Rankomat pozytywnie wyróżnia się na tle dostępnych obecnie promocji. Plusem są nieskomplikowane warunki pozwalające skorzystać z darmowej pożyczki i otrzymać zwrot za zakupy sięgający 720 zł. Dzięki temu zakup ubezpieczenia przez Rankomat staje się jeszcze bardziej opłacalny. Do tego karta kredytowa Citibank-BP Motokarta wydawana i prowadzona jest za darmo. Obecnie trudno jest znaleźć ofertę dającą więcej korzyści.

Promocja obowiązuje do 31.12.2020 r.