Nasi Klienci oceniają TUW Pocztowe na
2,27
Zostaw opinię

Aby wypowiedzieć umowę OC w towarzystwie TUW Pocztowe należy w pierwszej kolejności wypełnić odpowiednio przygotowany formularz, który dostępny jest na stronie internetowej ubezpieczyciela lub samodzielnie wygenerować druk wypowiedzenia OC w serwisie Wypowiadamoc.pl.

Porównaj ceny OC / AC »

Jeśli skorzystasz z jednej z powyższych metod, musisz dodatkowo przejść przez kilka prostych krków. W pierwszej kolejnośći wydrukuj i podpisz własnoręcznie (to warunek bezwzględny) pismo, a następnie:

 • prześlij na adres korespondencyjny Centrum Operacji i Roszczeń:
  Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
  ul. Mickiewicza 19
  26-600 Radom
   
 • wyślij zeskanowany dokument na adres: info@ubezpieczeniapocztowe.pl
 • wyślij faksem na numer: 48 370 43 02

Dokument musi być czytelnie wypełniony i należy pamiętać, że tego rodzaju wypowiedzenie ubezpieczenia obowiązkowego, należy dostarczyć to towarzystwa najpóźniej na 1 dzień przed zakończeniem okresu, na jaki została zawarta polisa.

Bardzo ważne jest również to, że na wypowiedzeniu OC bezwzględnie wymagany jest własnoręczny podpis właściciela lub właścicieli pojazdu.

Jeżeli zakupiłeś pojazd z aktualną polisą OC - umowę możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie jej obowiązywania. Pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się na wykorzystanie polisy poprzedniego właściciela do samego końca, nie przedłuży się ona automatycznie na kolejny rok.