Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Gothaer logo

Samo ubezpieczenie turystyczne Gothaer posiada kilka wariantów i w zależności od planowanego wypoczynku, można wyróżnić: wypoczynek i podróż, podróż i praca, podróż i amatorskie uprawianie sportów zimowych, podróż i wyczynowe uprawianie sportów oraz sportów wysokiego ryzyka, podróż i wypoczynek w Polsce, podróż i sport w Polsce.

<>Porównaj teraz najlepsze ubezpieczenia turystyczne »


Podstawowe Ubezpieczenie Turystyczne "W Podróży" Gothaer zawiera głównie opiekę medyczną:

  • koszty leczenia za granicą Polski i kraju stałego pobytu, obejmujące natychmiastową pomoc w postaci pokrycia kosztów leczenia, badań, zabiegów, czy zakupu leków,
  • objęcie polisą NNW trwałych uszczerbków na zdrowiu,
  • koszty leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, które obejmują koszty wizyt lekarskich, pobytu w szpitalu, leczenia i operacji, zabiegów ambulatoryjnych, zakupu niezbędnych lekarstw oraz środków opatrunkowych, a także transport z miejsca zdarzenia do najbliższego szpitala lub ambulatorium.

Podstawową wersję ubezpieczenia można poszerzyć w miarę własnych potrzeb i oczekiwań o ochronę:
- bagażu lub sprzętu sportowego,
- assistance,
- pokrycia kosztów poszukiwań i ratownictwa,
- odpowiedzialności cywilnej lub roszczeniowej,
- kosztów leczenia chorób przewlekłych,
- od chorób tropikalnych.

Zanim jednak zakupisz ubezpieczenie turystyczne sprawdź wszystkie oferty i wybierz optymalną ochronę ubezpieczeniową w najlepszej cenie.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego