Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Gothaer logo

„Na wszelki wypadek”, NNW Gothaer jest ubezpieczeniem, które zapewnia całodobową ochronę życia i zdrowia na terenie kraju oraz za granicą. Polisa ta może obejmować tylko jedną osobę lub całą rodzinę, a przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Porównaj oferty ubezpieczeń na życie »


Ubezpieczenie to posiada wiele wariantów, które można modyfikować i łączyć ze sobą tak, aby otrzymać najlepszy dla siebie produkt. Podstawowe NNW obejmuje:

  • odszkodowanie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu, który spowodowany był nieszczęśliwym wypadkiem,
  • odszkodowanie z tytuły śmieci osoby ubezpieczonej w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • zwrot udokumentowanych kosztów nabycia środków pomocniczych, jednak maksymalnie do wysokości 20% sumy ubezpieczenia,
  • zwrot poniesionych kosztów przysposobienia zawodowego inwalidów, również do wysokości maksymalnie 20% sumy ubezpieczenia,
  • zadośćuczynienie za doznaną szkodę - jednorazowe odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu, który przekracza 50% (wypłacona suma do 5% sumy ubezpieczenia),
  • zadośćuczynienie za ból, co oznacza jednorazowe odszkodowanie w wysokości 200 zł, które wypłacane jest po wypadku, który nie spowodował trwałego uszczerbku na zdrowiu, ale wymagał pobytu poszkodowanego w szpitalu co najmniej przez 24 godziny.

Całe ubezpieczenie podzielone zostało na warianty, których wybór należy do klienta.
Towarzystwo Gothaer rozróżnia polisy:
- za minimalną kwotę,
- pełną ochronę,
- w przypadku pobytu za granicą za minimalną kwotę,
- w przypadku pobytu za granicą z pełniejszą ochroną
oraz w przypadku gdy planowany jest pobyt za granicą i potrzebna jest maksymalna ochrona.

Dodatkowe szczegóły dostępne są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Gothaer, które dostępne są w formie elektronicznej na stronach internetowych towarzystwa.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego