Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Gothaer logo

Towarzystwo Gothaer obejmuje zakresem ubezpieczenia NNW kierowcę i pasażerów w takiej liczbie, jaka została określona w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Suma ubezpieczenia jest ustalana podczas zawierania umowy.

Porównaj ceny OC/AC z NNW w 16 firmach »


Zakres ochrony NNW Gothaer obejmuje świadczenie po nieszczęśliwym wypadku z tytułu:

  • trwałego uszczerbku na zdrowiu (1% sumy ubezpieczenia za każdy procent trwałego uszczerbku na zdrowiu, do 100% tej sumy). Jeżeli uszczerbki na zdrowiu się kumulują, towarzystwo Gothaer wypłaca świadczenie za maksymalnie 100% uszczerbku na zdrowiu.

  • śmierci kierowcy i pasażera/ pasażerów pojazdu (100% sumy ubezpieczenia).

  • Dodatkowo, Gothaer gwarantuje zwrot udokumentowanych kosztów nabycia środków pomocniczych, leczenia i pogrzebu (do 10% sumy ubezpieczenia).

W towarzystwie Gothaer możliwe jest rozszerzenie zakresu ubezpieczenia NNW o:

  • ochronę 24 godziny na dobę w życiu prywatnym dla kierowcy i współmałżonka, na terytorium Polski. Rozszerzenia zakresu podstawowego jest możliwe tylko w przypadku osoby fizycznej, zgłoszonej jako użytkownik pojazdu i w odniesieniu do kierowcy samochodu osobowego i jego współmałżonka,

  • odszkodowanie na wypadek śmierci kierowcy w związku z ruchem pojazdu i w wyniku nieszczęśliwego wypadku nawet do czterokrotności wybranej sumy ubezpieczenia.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego