Nasi Klienci oceniają Ergo Hestia na
4,09
Zostaw opinię

Towarzystwo Ergo Hestia, jest trzecim, co do wielkości ubezpieczycielem w Polsce. Nie ma więc takiej możliwości, aby każdy był w pełni zadowolony i wyrażał się o firmie w samych superlatywach. Opinie klientów są jednak w dużej mierze przychylne. 

Porównaj ceny OC/AC w 16 firmach »


Wystarczy również spojrzeć na sprawozdanie Rzecznika Ubezpieczonych, aby przekonać się o tym, że Hestia nie jest towarzystwem idealnym, a skargi jakie na nią wpływają, stanowią nieco ponad 8% wszystkich, jakie otrzymał Rzecznik Ubezpieczonych w 2014 roku. Z drugiej jednak strony tak duża firma cały czas inwestuje w swój rozwój i stara się wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom swoich klientów. Same produkty tego towarzystwa są przemyślane i oferowane w odpowiednio dobranych pakietach.

Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję, czy lepiej będzie wybrać Ergo Hestię, czy też innego ubezpieczyciela, warto sprawdzić zarówno te dobre jak i te złe opinie. Dzięki temu możemy w pewnym sensie samodzielnie wyrobić sobie opinię.

Zachęcamy do czytania komentarzy o Ergo Hestii, a jeśli byliście kiedykolwiek klientami tej firmy lub jesteście nimi nadal, do pozostawienie swojej opinii.