Nasi Klienci oceniają Aviva na
2,60
Zostaw opinię

Dzięki polisie na życie można nie tylko otrzymać wsparcie finansowe w niespodziewanych sytuacjach, takich jak: problemy ze zdrowiem i nieszczęśliwe wypadki, ale również zapewnić swoim dzieciom pieniądze na lepszy start w dorosłość. Aviva przygotowała ciekawe propozycje dla tych, którzy chcą zawsze być przygotowani na nieoczekiwane zdarzenia i planują swoją przyszłość.

Sprawdź ceny ubezpieczeń na życie »

Uwaga!Od 2 lipca Aviva i Allianz połączyły się w Polsce pod jedną marką – Allianz.

Grupa Allianz to jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, obsługujący 126 mln klientów w ponad 70 krajach. Jest też największym ubezpieczycielem w Europie i najsilniejszą marką w branży pod względem finansowym (Ranking S&P 500). Dzięki połączniu kompetencji i doświadczeń obu firm, Allianz jeszcze lepiej zadba o poczucie bezpieczeństwa swoich klientów.

W efekcie przejęcia spółek Grupy Aviva, Allianz stał się drugim co do wielkości pod względem zysku operacyjnego towarzystwem ubezpieczeniowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Z kolei, w Polsce Allianz stał się piątym co do wielkości ubezpieczycielem w Polsce i drugim pod względem wielkości składki w obszarze ubezpieczeń na życie.

Integracja firm nie wymaga żadnych dodatkowych działań po stronie klientów. Wszystkie zawarte dotychczas umowy ubezpieczeniowe nadal obowiązują i nie wymagają żadnych zmian.

Ochrona dla Ciebie i bliskich

Twoje Życie to ubezpieczenie na życie i zdrowie, dzięki któremu możesz otrzymać wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, a Twoi bliscy otrzymają wypłatę, gdyby Cię zabrakło.

W ramach podstawowego zakresu ochrony masz zapewnione bezterminowe ubezpieczenie na życie, a dodatkowo jesteś ubezpieczony na wyższą kwotę we wskazanym przez siebie okresie, np. na czas spłaty kredytu czy wychowywania dzieci. Do wyboru masz szeroki wachlarz umów dodatkowych, dzięki którym możesz otrzymać wypłatę pieniędzy m.in. w razie poważnej choroby (takiej jak: nowotwór złośliwy, zawał serca czy udar mózgu), leczenia w szpitalu, trwałej i całkowitej niezdolności do pracy oraz nieszczęśliwych wypadków.

W ramach jednej polisy możesz ubezpieczyć rodzinę (do 10 osób).

Ochrona w razie skutków nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) nie jest jedynie domeną ubezpieczeń komunikacyjnych. Warto pomyśleć wcześniej o tego rodzaju polisie, aby później nie mieć problemów związanych z kosztownymi zabiegami i rehabilitacją. Aviva proponuje ubezpieczenie Moje Bezpieczeństwo Prestiż, które zapewnia pomoc finansową po wypadku.

Dzięki polisie możesz liczyć na pomoc wtedy, gdy na skutek wypadku np. trafisz do szpitala, konieczne jest leczenie, rehabilitacja czy też operacja plastyczna. Gdyby Cię zabrakło w związku z nieszczęśliwym wypadkiem, wskazane osoby otrzymają wsparcie finansowe, które może wynieść nawet 1 000 000 zł.

Ochrona i gromadzenie pieniędzy dla Twojego dziecka

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla rodziców, którzy chcieliby zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci i ułatwić im start w dorosłe życie. Pozwala Ci ono gromadzić pieniądze na przyszłe potrzeby dziecka, a także zabezpieczyć je finansowo, w razie gdyby Cię zabrakło. Zakres polisy możesz rozszerzyć o umowy dodatkowe, które zapewniają wypłatę pieniędzy m.in. w razie poważnej choroby i leczenia w szpitalu.